Connect with us

Rap Mahal Birlikte Güzel Konserleri

Müzik

Rap Mahal Birlikte Güzel Konserleri‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisi Bursalı rapseverlerle buluşuyor!

12 Aralık’ta İstanbul Dorock XL’de başlayan, 14 Aralık’ta İzmir Arena’da, 19 Aralık’ta Eskişehir Public’te gerçekleşen konserlerle devam eden “Rap Mahal Birlikte Güzel” konser serisi, 21 Aralık’ta dördüncü konseriyle Hayalperest by Hayal Kahvesi Bursa’da rap müzik sevenlerle buluşacak. Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs’ın performans sergileyeceği konser serisinin Bursa etabında, ’’Junkie Jumping’’ ve ‘’Green Peace’’ gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir Bursalı dinleyicileriyle buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İstanbul, İzmir ve Eskişehir konserlerinin ardından, ‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisinin dördüncüsü Hayalperest by Hayal Kahvesi Bursa’da gerçekleşecek. Rap Mahal konser serisinin Bursa ayağına Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs’tan oluşan ana kadroya, yerel konuk sanatçılar No.1 ve Xir eşlik edecek.

21 Aralık’ta Hayalperest by Hayal Kahvesi Bursa’da gerçekleşecek ‘’Bavul, Psişik’’ gibi parçalarla adından söz ettiren Allame, son dönemde çıkardığı ‘’Sorunumuz var’’ adlı şarkısının yanı sıra yaptığı mix editlerle de dinleyicinin huzuruna çıkan Kamufle, mahalle arkadaşlıklarını müziğe dönüştüren Slang, Zen-G ve VZ tarafından kurulan Tahribad-ı İsyan, uzun yıllardır canlı performans konserlerinde hazırladığı setlerle pikabın başında yer alan DJ Hırs’tan oluşan ana kadro sahne alacak. Konserin dördüncü ayağında ana kadronun yanı sıra,’’Junkie Jumping’’ ve ‘’Green Peace’’ gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir de performans sergileyecek.

‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ serisinin beşinci ve son konseri ise 24 Aralık’ta Ankara IF’te gerçekleşecek. Ana kadroya ek olarak ‘’uçamayan süper kahraman’’ mahlasıyla tanınan Ankara’nın yerel rap sanatçısı Aga B’nin canlı performansıyla birlikte 5 konserlik rap serüveni görkemli bir şekilde tamamlanacak.

‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ Konser serisinin tarihleri ve şehirlere göre sahne alacak müzisyenler ise şu şekilde:

21 Aralık Hayalperest by Bursa Hayal Kahvesi – Saat: 20:00- 23:30 : Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: No.1 & Xir)

24 Aralık Ankara IF – Saat: 20:00- 23:30 : Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Aga B)

Continue Reading


Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Müzik

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top