Connect with us

RAMAZAN’DA ARZUM VAR

Markalar

RAMAZAN’DA ARZUM VAR


51 yıldır mutfakların vazgeçilmezi olan Arzum, Ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarına keyif katacak.

Tecrübesiyle kadınların hayatlarını kolaylaştırdığı kadar tasarımı ve kullanım kolaylığı ile keyifli anlar armağan eden Arzum, Ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarının en büyük yardımcısı olacak.

İftarda Arzum

Ramazan lezzetlerinizi sanata dönüştürün

Arzum Cookart Maxi fırın, 50 litrelik iç hacmiyle yemekleriniz için ideal pişirme ortamı sunuyor. İki farklı tepsi seçeneğiyle birbirinden lezzetli yemekleri hazırlamanızı sağlayan fırın, sevdiklerinizi Ramazan sofranızın etrafında toplayacak. Arzum Cookart Maxi fırın, ısı ve enerji tasarrufu sağlayan çift camlı kapağı ile de mutfağınızdaki küçük dev olmaya hazır.

Kavurma keyfi Arzum’la bir başka!

Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici, yapışmaz pişirme yüzeyi ve eşit ısı dağılım özelliği ile sizi Ramazan’da lezzet ustası yapacak. 40 cm çapı ve 9 cm derinliği ile kalabalık masalar için ideal olan Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici ayrıca pizza, et, sebze, hamur, ızgara pişirme seçeneklerine sahip. Sıcak tutma özelliği ile yemekleri her daim sıcak servis etmenizi sağlayan Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici siyah, misty ve candy renk seçenekleri ile sizi Ramazan sofralarınızı lezzetlendirmeyi bekliyor.

Bu Ramazan mutfakta hiçbir şey güç değil!

Arzum; ödüllü, patentli ve özel tasarımlı 6 bıçağa sahip yeni El Blender’ı Arzum Technoart ile standart blenderlara göre iki kat daha güçlü performans sunuyor. En sert gıdaları bile kolaylıkla parçalayabilen Arzum Technoart ile Ramazan yemeklerini yapmak çok keyifli olacak. 6 bıçak teknolojisiyle gıdaları hızlı yakalayan, buz gibi sert gıdaların bile daha hızlı, homojen ve güç sarf etmeden parçalanmasını sağlayan Arzum Technoart, sensible touch teknolojisi ve ergonomik tasarımı ile de öne çıkıyor.

İftardan sonra Arzum…

Tazeleğini uzun süre koruyan çay Arzum’dan…

Arzum, iftardan sonra çay keyfini Arzum Çaycı Heptaze Çay Makinesi ile sunuyor. Çayını her daim taze sevenler için geliştirilmiş özel teknolojisiyle ilk ve tek olan Arzum Çaycı Heptaze Çay Makinesi, bu ramazanın en gözde ürünlerinden biri olacak. İnovatif hareketli filtresi ile çayın tazeliğini koruyan çaycı, çayın bayatlamasına ve acılaşmasına izin vermiyor.

İftardan sonra OKKA’lı bir kahve keyfi yapın

Arzum, OKKA Minio ile iftardan sonra okkalı bir Türk kahvesi keyfi sunuyor. Arzum OKKA Minio, taşma önleme sistemi ile ağır ateşte, ideal kıvamda pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesini keyifli sohbetlerinize taşıyor. 4 fincan kapasiteli Arzum OKKA Minio, kompakt tasarımı ve nar, mercan, dreamline, papatya, marin, mürdüm, siyah, beyaz renkleriyle farklılaşan Arzum OKKA Minio aynı zamanda patentli yıkanabilir cezveye sahip.

Sahurda Arzum…

Arzum, Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi ile sahurun en pratik ve lezzetli yemeği olan tostu masalara taşıyor. Plus X’ten ‘’Dizayn ve Kullanım Kolaylığı’’ ödüllü Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, 5 katmandan oluşan çift taraflı kullanılabilir granit efektli plakaları sayesinde uzun süre aşınmıyor, yapışmıyor, daha sağlıklı lezzetler sunuyor. Isıya dayanıklı komple döküm tutma sapı ile kullanım kolaylığı sağlayan Tostçu Delux sahurda işlerinizi kolaylaştırmayı bekliyor.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

To Top