Connect with us

Power FM, 2017’nin En İyi Şarkısını Seçti:

Müzik

Power FM, 2017’nin En İyi Şarkısını Seçti:


Power FM, 2017’nin En İyi Şarkısını Seçti: Deeperise ‘Move On ft. Jabbar’

2017’yi geride bırakırken Power FM dinleyicileri yılın en iyilerini seçti. Power APP ve powerapp.com.tr üzerinden yapılan ankette dinleyiciler en sevdikleri grupları ve sanatçıları oyladılar. Deeperise’ın seneye damgasını vuran hiti ‘Move On ft. Jabbar’ yılın en iyi şarkısı kategorisinde en yüksek oyu aldı.

Anketin diğer kategorilerinin kazananları ise şu şekilde:

2017’nin En İyi Grubu – Imagine Dragons

2017’nin En İyi Kadın Şarkıcısı – Dua Lipa

2017’nin En İyi Erkek Şarkıcısı – Ed Sheeran

2017’nin En İyi Çıkış Yapan İsmi – Charlie Puth

2017’nin En İyi Şarkısı – Deeperise – Move On ft. Jabbar

Deeperise Hakkında

1990 yılında Muğla’da doğan Mesut Yılmaz sahne ismiyle Deeperise, yaklaşık 10 yıldır önemli mekanlarda DJ’lik yapıyor. Nora En Pure, Alex Kenji, Ahmet Sendil, Federico Scavo ve DJ Tarkan gibi isimlerden ilham alan Deeperise, zamanın büyük bir bölümünü stüdyoda geçirerek yeteneklerini ve müziğini geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Indie Dance / Nu Disco tarzının önemli isimleriyle iş birlikleri yapan sanatçı, yayınladığı remix ve şarkılarıyla önemli bir kitleye ulaşmayı başardı.

‘Move On’ ve Jabbar Hakkında

Jabbar’ın kendine has vokali ve Deeperise’ın dahiyane dokunuşları ve düzenlemesiyle şekillenen ‘Move On’ sözü ve bestesi tıpkı şarkının Türkçe versiyonu ‘Raf’ gibi Jabbar’a ait. İki farklı tarzın muhteşem birlikteliğinden doğan ‘Move On’ içinde barındırdığı müzikal öğelerle şimdiden zamansız bir şarkı olmayı başardı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Müzik

To Top