PLANTRONICS MÜŞTERİ HİZMETLERİ ARTIK DÜNYA ÇAPINDA HAFTANIN 6 GÜNÜ, 24 SAAT MÜŞTERİ DESTEĞİ SUNUYOR

Plantronics, büyük küçük demeden, yer veya zaman gözetmeksizin müşterilerin ihtiyacına cevap veriyor.

Plantronics, Müşteri Hizmetleri’nin bir parçası olan Teknik Yardım Merkezi’nin büyümesini duyurdu. Plantronics Teknik Yardım Merkezi’nin büyümesiyle, dünya çapında Plantronics’in olduğu tüm pazarlarda 6 gün 24 saat olarak eşsiz bir destek hizmeti sunuyor. Bu durum ile müşterilerin şirket ile iletişime geçmesi halinde, ihtiyaçlarına yer ve saat gözetmeksizin 6/24 cevap verilecek.

Plantronics Müşteri Hizmetleri, dünya çapındaki müşteriler için özel, net ve tutarlı bir hizmet programına sahip. Birbirine bağlı, dünya çapında yetenekli ekibiyle müşterilere en iyi hizmeti sunmaya hazır olan Plantronics, tecrübeli ekibiyle nerede, ne zaman olursa olsun çalışma ortamlarına destek sağlıyor. Müşterilere sunduğu desteğin yanında uzman ekip, şirketin sürekli büyümesine dayanan esnek çalışma düzenlemeleri de gerçekleştiriyor.

Plantronics Müşteri Hizmetleri, Teknik Yardım Merkezinde tüm iletişim yollarını (ses, email, konuşma, yazışma) yönetmek için şirketin arka büro arayüzünü ve omni-channel (çok kanallı) teknolojisini kullanıyor. Omni-channel (çok kanallı) teknolojisi, müşteri hizmetleri temsilcisinin müşteri isteklerine tam olarak hakim olmasını sağlayarak müşteri deneyiminin olabildiğince düzgün olmasına yardımcı oluyor.

Plantronics, Küresel Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Paul Van Den Berg bu konu hakkında şunları dile getiriyor: “Biz artık 9-5 iş günü çalışma ortamına ayak uyduran bir şirket değiliz. Birden fazla saat dilimi ve yer ile çalışan küresel bir firmayız.” “Dünya işlem ekonomisine bağlı bir düzenden deneyim ekonomisine bağlı bir düzene geçiyor ki bu da insanların artık müşteri deneyimine çok daha fazla değer verdiği anlamına geliyor. Plantronics Müşteri Hizmetlerinin gerçekleştirmiş olduğu bu büyüme kendimizi en yüksek kalitede müşteri deneyimine adamış olduğumuzu gösteriyor.”

Plantronics hakkında:

Plantronics işletmeler ve müşteriler için ses iletişimi alanında dünya lideri konumunda bir şirkettir. Plantronics olarak insanların iletişim kurmalarını kolaylaştıran yenilikçi ürünler yaratarak ses teknolojileri alanında yeni trendlere öncülük ettik. Şirketimiz, birleşik iletişimden Bluetooth® kulaklıklara ve oyun çözümlerine kadar bir çok alanda üstün kalite, ideal deneyim ve olağanüstü bir hizmet sunuyor. Plantronics, ön planda bulunanlar için 911 acil servislerinde, hava trafiği kontrolünde ve çeşitli  yaşamsal uygulamalarda kullanılmasının yanı sıra Fortune 100™ listesinde bulunan tüm şirketler tarafından da tercih ediliyor. Daha fazla bilgi için lütfen plantronics.com web sitesini ziyaret ediniz.

Plantronics, Amerika Birleşik Devleri ve diğer ülkelerde kayıtlı olan Plantronics, Inc.’in ticari markasıdır. Bluetooth marka ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc’in tescilli ticari markalarıdır ve bu marka isimlerinin Plantronics tarafından kullanımları lisanslıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi ilgili sahiplerinin mallarıdır.

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler