Connect with us

Performans Sokağı’ndaki Melek Mosso Konserine Müzikseverlerden Büyük İlgi

Konser

Performans Sokağı’ndaki Melek Mosso Konserine Müzikseverlerden Büyük İlgiBeyoğlu İstiklal Caddesi’nin en önemli tarihi yapılarından biri olan Grand Pera’da yer alan Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Performans Sokağı’nda 1 Eylül Cumartesi akşamı genç şarkıcı Melek Mosso vardı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği açık hava sokak konserinde, eğlence ve müzik geç saatlere kadar devam etti.

 

İstanbulluların yeni buluşma noktası Grand Pera’da bulunan, Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi olan Performans Sokağı konserleri 1 Eylül Cumartesi akşamı genç şarkıcı Melek Mosso ile başladı. Müzik tutkunlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen açık hava sokak konserinde Melek Mosso, “Umrumda Değil”, “Vursalar Ölemem” ve “Arzular Arsız”  gibi sevilen coverlarının yanı sıra kendi şarkıları “Kedi” ve “Gölgen Yeter”i seslendirdi. Başarılı performansıyla dikkat çeken Melek Mosso, Beyoğlu’nun büyülü atmosferini yansıtan bu benzersiz mekanda müzikseverlere eşsiz deneyim yaşattı.

 

Performans Sokağı 15 Eylül Cumartesi akşamı ise efsane Rock müzik grubu Kurtalan Ekspres ve son dönemin parlayan yıldızı genç vokalist Emir Can İğrek’i ağırlayacak.  Konserin biletlerine Grand Pera gişelerden ve Biletix’ten ulaşabilir, Performans Sokağı’nda gerçekleşecek tüm konserlerle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bilet satın almak için www.biletix.com/mekan/RI/TURKIYE/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Konser

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top