Özdilek, çocuklar için plajlarda

Her zaman kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ev tekstili sektörünün nabzını tutan Özdilek, özel çocuk havlu serisiyle bu yaz plajlarda annelerin yardımcısı, çocukların sıcacık arkadaşı olacak. Yazın sıcaklarının hissedilmesiyle...

Her zaman kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ev tekstili sektörünün nabzını tutan Özdilek, özel çocuk havlu serisiyle bu yaz plajlarda annelerin yardımcısı, çocukların sıcacık arkadaşı olacak.

Yazın sıcaklarının hissedilmesiyle tatil planları yapılmaya başlanırken, Özdilek plajlarda da yerini alıyor. Özel çocuk havlularıyla, yaz enerjisini yakalayan Özdilek, bu yaz plajların vazgeçilmezi haline geliyor.

Alışılmış Özdilek kalitesi…

Yaz tatillerinin tadını doyasıya çıkaran çocuklara özel havlu serisi, plajlarda annelerin kurtarıcısı oluyor. Klasik Özdilek kalitesine uygun pamuklarla işlenmiş, sağlıklı, yumuşak, içinde su tutmayan, hızlıca kuruyan çocuk havluları, çocukların hastalanıp, üşütmesine engel olarak annelerin içini rahat ettiriyor.

Birbirinden farklı desen ve renklerle donatılmış özel çocuk havlu serisi tüm Özdilek mağazalarında, Yetkili Satış Noktalarında ve www.ozdilekteyim.com ‘da takipçilerini bekliyor.

Kategoriler
Alışveriş

Dikkat Çeken Haberler