28 November, 2020

OYUNCULARIN KURUYEMİŞİ: RUBİNUT

Oyun dünyası her geçen gün daha da gelişen daha da büyüyen bir ekosistem haline geliyor. Dünyanın her yerinde oyuncular/gamer’lar ilgi alanlarına göre konsoldan, pc’den ya da mobil cihazlarında FRP, Spor, Strateji gibi farklı alanlarda oyunlar oynuyor. Bir gün içinde tüm dünyada 100 milyar saatten fazla oyun oynandığı hesaplanıyor. Bu doğrultuda oyuncuların yaşamlarını kolaylaştıracak ürünler de piyasada yerini alıyor.

40 yıldan uzun bir zamandır toptan kuruyemiş pazarının önemli firmalarından biri olan Bahçe Kuruyemiş de oyun pazarındaki ihtiyacı görüp OYUNCULARIN KURUYEMİŞ’İ konseptiyle bir perakende tüketim markası olan RUBİNUT’u hayata geçirdi. (İspanyolca yakut anlamına gelen rubi kelimesiyle nut kelimesinin birleşmesinden oluşan marka adı tamamen yazıldığı gibi okunuyor)

Farklı ürün yelpazesiyle bir oyuncunun, oyun anında tüketeceği açlığını bastıran, hem kolay tüketilebilir hem de yüksek enerjili bu kuruyemişlerle oyuncular performanslarını sağlıklı bir şekilde artırabilecekler.

Elbette oyuncuların tercihi olmakla birlikte Rubinut ürünleri maç izleme ya da ev partisi gibi okazyonlar ayrıca vejeteryan beslenenler için farklı çeşitlerde ürünler sunuyor.

Rubinut ürünleri rubinut.com Eticaret sitesinde ve seçkin marketlerden temin edilebilir.

Share

Bir Cevap Yazın