Okul Alışverişi

Okul heyecanı ve bayram coşkusu Flo’yla katlanacak

‘FLO Garaj Günleri’ başlıyor

Bu yıl 6. kez gerçekleştirilecek ‘FLO Garaj Günleri’, okul ve bayram alışverişleri öncesi binlerce ziyaretçiyi bekliyor.

Her geçen yıl büyük bir ilgiyle karşılanan ve yüzbinlerce kişiye ‘FLO Garaj Günleri’, bu yıl 1 Eylül’den 25 Eylül’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. Açılışa özel seçili ürünlerde 2 alana 1 bedava kampanyasıyla çok özel fırsatlar sunan FLO, 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimle okul ve bayram alışverişlerinin vazgeçilmezi olacak.

Ayakkabıda kaliteli, güncel moda ve ulaşılabilir fiyatların ilk adresi olan FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde geleneksel ‘FLO Garaj Günleri’ni düzenliyor. ‘FLO Garaj Günleri’nde seçili ürünlerde 2 alana 1 bedava kampanyasına ek olarak, 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirim fırsatları da sunuluyor.

1 – 25 Eylül tarihleri arasında FLO Garaj Günleri’yle okul ve bayram alışverişleri daha da renkleniyor. FLO Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra; Polaris, Kinetix; Spider-Man, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi spor markaları tüketicilerle buluşacak.

Okula Dönüş ve Bayram Sevincini Flo’da Yaşanıyor

Okulların açılmasını ve bayram sevincini bir arada kutlayan Flo, ‘FLO Garaj Günleri’nde, hem öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik okul ayakkabılarını hem de rengârenk bayram ayakkabılarını büyük indirimle tüketicilerle buluşturuyor. Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri 1-25 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlediği ‘FLO Garaj Günleri’ne bekliyor.

Kategoriler
Alışveriş

Dikkat Çeken Haberler