Novawood, sektörün zirvesi Yapı Fuarı’na katılıyor

2005 yılından bu yana ahşap sektöründe faaliyet gösteren Novawood, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Yapı Fuarı’nda yerini alıyor. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 12. Salon’unda yer alan...

2005 yılından bu yana ahşap sektöründe faaliyet gösteren Novawood, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Yapı Fuarı’nda yerini alıyor. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 12. Salon’unda yer alan 96 m2’lik- 521 numaralı standında; dayanıklı, şık cephe ve zemin kaplama koleksiyonlarını ziyaretçilerle buluşturacak.

Novawood, sektördeki en son yeniliklerin ve teknolojilerin sergilendiği, bu yıl 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Yapı Fuarı’nda deck ve cephe ürünleri ile birlikte iç mekan duvar kaplamaları ve tasarım ürünlerini sergileyecek. İnşaat ve yapı sektörünün en kapsamlı fuarlarından biri olarak kabul edilen ve Türk yapı sektörünü uluslararası arenada da temsil eden Yapı Fuarı, yerli ve yabancı 180 bin  ziyaretçiyi buluşturuyor.

Thermowood teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi

Novawood Genel Müdürü Yakup Kayataş; “Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı olan Yapı Fuarı, sektörünün önemli platformlarından biri. Thermowood teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Novawood olarak yatak odasından salona, mutfaktan bahçeye, havuz kenarlarından alışveriş merkezlerine kadar her mekânda güvenle kullanılabilecek ürünlerimizi fuarda sektör temsilcileriyle buluşturacağız. Yeni ürünlerimiz ve sektörün ilgisini çeken yeniliklerimizle fuardan çok olumlu geri dönüşler alacağımızı düşünüyoruzdedi.

Doğal ahşap ile konforlu mekanlar

Novawood, yapı ve inşaat sektörü açısından en önemli yapı fuarlarından biri olan Yapı Fuarı 2017’de, en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda üretilen ürünlerinin yanı sıra tasarımlarıyla da öne çıkan ürünlerini tanıtacak. Ayrıca ahşabı en doğal ve mükemmel haliyle korumak için uygulanan bir ısıl işlem yöntemi olan Thermowood işlemiyle yapılan “novathermowood” serisini de fuarda sergileme imkanı bulacak.

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler