Connect with us

Mutfaklarda taze ve sağlıklı lezzetlerin yolu Tchibo’dan geçiyor

Mutfak

Mutfaklarda taze ve sağlıklı lezzetlerin yolu Tchibo’dan geçiyor


Sağlıklı mutfak trendlerine uygun, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen yeni mutfak koleksiyonu ile Tchibo; hem sağlıklı hem de pratik bir yaşam stiline davet ediyor.

Ziyaretçilerine her hafta değişen temalarıyla yeni bir dünya keşfetme deneyimi yaşatan Tchibo, mutfak koleksiyonuyla da fark yaratıyor. Tchibo, mutfakta geçirilen zamana kalite ve keyif katacak pek çok ürün seçeneği sunuyor.

Avantajlı fiyata fonksiyonel ürünler
Havuç gibi uzun sebzeleri kolayca kesmeye yarayan, paslanmaz çelik bıçaklara sahip “Meyve ve Sebze Kesici” avantajlı fiyatı ile öne çıkıyor. “Fonksiyonel Meyve ve Sebze Kesici” ise meyvenin etli kısmını çıkararak, dekoratif karpuz ya da avokado topları yapmaya yardımcı oluyor.

Detoks içeceğinizi kendiniz yapın
Dolum kapasitesi 800 ml. olan “Detoks İçecek Şişesi”, limon-nane ya da salatalık-çilek-fesleğen gibi az sayıda malzeme ile harika içecekler yapmak için motivasyon yaratıyor. Mutfakların olmazsa olmazı “Taze Saklama Kabı”, entegre süzgeçli, damlama tepsili ve uzun süreli bir tazelik sağlayan iklim düzenleyici özellikleriyle dikkat çekiyor. Mutlaka ihtiyaç duyulan “Düzenleyici Saklama Kutusu” 30 cm uzunluğuyla, hatırı sayılır adette malzemeyi toparlayabiliyor.

Ananas ve balkabağı bile soyabiliyor
Kaliteli paslanmaz çelik bıçaklı “Çok Yönlü Doğrayıcı” ile ananas ve balkabağı gibi sert kabuklu sebze ve meyveleri bile soyabilen “XL Fonksiyonel Soyucu”, mutfakta hayatı kolaylaştıran diğer ürünler arasında yer alıyor.

Tchibo kaliteli bir tavaya ihtiyaç duyanlara da en iyi seçenekleri sunuyor. Dövme alüminyumdan seramik partikül güçlendirmeli, yapışmaz ve 150 °C’ye kadar fırın için uygun “Profesyonel Tava”nın yanı sıra, seramik partikül güçlendirmeli, yapışmaz kaplamalı ve çıkarılabilir ince ızgaraya sahip “Paslanmaz Çelik Tava” Tchibo’da ziyaretçileri bekliyor.

Sağlıklı bir mutfak için aranan her şey, 6 Haziran itibariyle www.tchibo.com.tr‘de ve tüm Tchibo mağazalarında.

Meyve ve Sebze Kesici – 39,95 TL
Fonksiyonel Meyve ve Sebze Kesici – 44,95 TL
Detoks İçecek Şişesi- 59,95 TL
Taze Saklama Kabı – 69,95 TL
Düzenleyici Saklama Kutusu – 49,95 TL
Çok Yönlü Doğrayıcı- 149,95 TL
XL Fonksiyonel Soyucu – 39,95 TL
Profesyonel Tava – Çapı 28 cm 149,95 TL / Çapı 24 cm 129,95 TL
Paslanmaz Çelik Tava – 349,95 TL

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Mutfak

To Top