Mutfak Tasarımları

Crate and Barrel’dan şık ve kullanışlı mutfaklar için fark yaratacak tasarımlar

Geniş ürün yelpazesi ile yaşam alanlarını tamamlayan Crate and Barrel, bu sezonda mutfaklar için tasarımları ile fark yaratan, kullanışlı olmalarıyla da hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyor.

Şık ve kullanışlı mutfak mobilyaları

Mutfaklar için mobilyadan aksesuara, servis takımlarından tekstile birçok farklı ürünü bir arada sunan Crate and Barrel, hem şık hem de kullanışlı alternatifleri ile dikkat çekiyor.

mutfak_tasarimlari-1 mutfak_tasarimlari-2 mutfak_tasarimlari-3 mutfak_tasarimlari-4 mutfak_tasarimlari-5 mutfak_tasarimlari-6 mutfak_tasarimlari-7 mutfak_tasarimlari-8 mutfak_tasarimlari-9


mutfak_tasarimlari-10 mutfak_tasarimlari-11 mutfak_tasarimlari-12 mutfak_tasarimlari-13 mutfak_tasarimlari-14 mutfak_tasarimlari-15 mutfak_tasarimlari-16 mutfak_tasarimlari-17
Eski ile yeniyi buluşturan “cottage” tarzının modern bir yansıması olan Belmont Mutfak Adası, mutfaktaki tezgah ve saklama alanlarını genişletmeye imkan sağlıyor. Yeşil, beyaz ve siyah olmak üzere üç farklı renk alternatifine sahip mutfak adası, iki çekmecesi ve kayar kapaklarıyla oldukça geniş bir saklama çözümü sunarken, tekerlekleri sayesinde istenen yere hareket ettirilebiliyor.

Çok amaçlı Sheridan Mutfak Adası, çalışma alanlarını genişletmekle kalmayıp ekstra bir depolama alanı da sağlıyor. Kolay temizlenme özelliğiyle aşçıların favorisi olan tezgahı ve tezgahın yanında yer alan kanadı, aynı zamanda yemek yeme imkanı da sunuyor. Gri ve mint renkleriyle, Bill Eastburn’un tasarımı Sheridan Mutfak Arabasında da form ve çok amaçlı kullanım ustalıkla birleşiyor. Çekmecesinin içine mutfak gereçleri koyulabilen mutfak arabasının altındaki bölmede ise her daim elinizin altında bulunsun istediğiniz mutfak eşyaları ve malzemeler yer buluyor.

Hem mutfak adası hem de yüksek sandalyeler ile birlikte yemek masası olarak kullanılabilen French Kitchen Mutfak Adası, Carrara mermerinden yapılan tablası ile dikkat çekiyor. İki havlu asacağına sahip mutfak adasının geniş rafı ise tencereleri, yemek kitaplarını ve yemek malzemelerini saklamak ve sergilemek için ideal bir çözüm sunuyor.

Zekice tasarlanmış klasik çizgilerin modern bir yorumu olan Span Katlanabilir Masa,yana açılan ince ayakların desteklediği kanatlarla 166 cm’ye kadar uzanıyor. Dört kişilik masa, tamamen katlandığında 24cm’lik ince eni ile duvara yaslanarak konsol olarak da kullanılabiliyor. Zarif bir tasarıma ve üç renk alternatifine sahip Avalon Büyüyebilen Yemek Masası ise açılır-kapanır mekanizması ile dört kişiden altı kişiye kadar kapasiteye kolayca çıkabiliyor.

Mutfakları tamamlayan aksesuarlar

Crate and Barrel, ufak dokunuşlarla mutfaklarında yer açmak ya da mutfaklarını tazelemek isteyenler için de farklı önerileri bir arada sunuyor.

Meyve kasesi, peynir ve servis tabakları, kağıt havluluk gibi ürünlerden oluşan French Kitchen serisi, mermerin zarifliğini mutfaklara taşırken, üç farklı boyutta satışa sunulan el yapımı Hyde Kavanozlar kurabiye, şeker veya kuruyemiş gibi atıştırmalıkları saklamak için hoş bir alternatif oluyor. Yalnızca Crate and Barrel için tasarlanan Enclume Kitaplık ve Tencere Rafı ise 12 adet kancasıyla, tencere ve tavalar için profesyonel bir depolama çözümü sunuyor.

Crate and Barrel, şaraplarını mutfakta saklamak isteyenler için de akasya ağacından Şarap ve Kadehlik Rafı veya demirden Crest 9’luk Şarap Şişesi Rafı’nı öneriyor.

Crate and Barrel, şık ve kullanışlı mutfaklarla fark yaratmak isteyenleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tradresine bekliyor.

Kategoriler
Dekorasyon

Dikkat Çeken Haberler

 • Okullar açılırken çocuklarınıza bir sürpriz de siz yapın

  Ashley Furniture, uzun bir tatil döneminin ardından okullara dönmeye hazırlanan çocukların daha ferah bir ortamda ders çalışabilmeleri için farklı renk seçenekleri ile eğlenceli tasarımların yer aldığı çocuk ve genç...
 • Çocuk ve Genç Odaları

  Doğtaş, 31 Ağustos’a kadar, çocuk ve genç odalarında, net yüzde 25 indirimin yanı sıra nakit alımlarda ekstra yüzde 18 KDV indirimi fırsatı sunuyor. Çocuğunuzun odası, onun en rahat olduğu...
 • Banyo kültürüne yeni bir soluk

  Günümüzde farklı bir stil yaratmak isteyen ev sahipleri, artık banyosunun tarzına evinin diğer bölümleri kadar önem veriyor, daha fonksiyonel olarak dekore ettiriyor. Bu doğrultuda banyoda kullanılan karolar da sürekli...
 • Kanepe Tasarımları

  Crate and Barrel; Lounge II, Margot, Pennie, Gia ve Petrie kanepeleri ile modernden klasiğe, küçük alanlardan geniş mekanlara kadar tüm oturma odaları için hem konforlu hem de şık çözümler...