Connect with us

MUTFAK BİLGİSİNİ ÖLÇMEK İSTEYENLER, BU YARIŞMALARI KAÇIRMAYIN!

Etkinlikler

MUTFAK BİLGİSİNİ ÖLÇMEK İSTEYENLER, BU YARIŞMALARI KAÇIRMAYIN!


Sedat Tahir A.Ş. Cook markası 2018 yılı içinde mutfakseverlere özel hazırladığı sosyal medya yarışmaları ile  kazananlara  farklı tatları keşfetme imkanı sağlıyor. Sevgililer ve Anneler gününe özel yapılan yarışmaların ardından yaz tatları ile kışa hazırlık konseptli yarışmalar mutfak dostlarının oldukça ilgisini çekti.  Ağustos ayında yapılacak yarışmanın konsepti ise “Pratik Lezzetler”.

 

26.07.2018 İstanbul

 

Ağustos ayı içerisinde gerçekleşecek yeni yarışmada bu sefer pratik lezzetler konsepti üzerine yemekler yapılacak.  ”Cookmutfagi“  sosyal medya hesaplarından sorulacak soruya doğru yanıtı verenler arasından seçilen yarışmacılar,  katılacakları mutfak atölyesinde birincilik için tüm becerilerini  ortaya koyacak.

 

Cook mutfağı sosyal medya hesaplarından başvurabileceğiniz “pratik lezzetler” yarışması hakkında Sedat Tahir A.Ş. Genel Müdür yardımcısı Gökhan Tiritoğlu şunları söyledi; “ Bu yılın başından bu yana  düzenlediğimiz  yarışmalarda, mutfak dostları takipçilerimize hem eğlenceyi hem de zamanlarını verimli kullanabilmelerini sağlamayı amaçladık. Yarışmalarımıza katılanlar arasından seçilenler mutfak atölyelerimizde  profesyonel şef eşliğinde hem yeni lezzetleri yapmayı hem de mutfakta gereken ipuçlarına dair bilgi sahibi oluyorlar.  Etkinlik sonunda şeflerimizin seçtiği en iyi yemeği yapan yarışmacı birinciliğe hak kazanıyor.  Etkinliklerimize katılan tüm yarışmacılardan son derece güzel dönüşler alıyoruz. Kimisi  hangi yağ nasıl kullanılır konusunda bilgilendiklerini, kimisi pişirim esnasında nelere dikkat etmeleri gerektiğini yazıyor.  Çoğunluğunun ortak görüşü ise etkinliklerimizin kendilerine tam bir terapi gibi geldiğini ve  mutlu olduklarını söylüyorlar. Bu bizi de motive ediyor elbette. @cookmutfagi hesabımızı takip etmeyi unutmayın”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Etkinlikler

To Top