Connect with us

MİKRO DESENLERİN MAKRO ETKİSİ

Moda

MİKRO DESENLERİN MAKRO ETKİSİ


Zarif giyim yaklaşımını koleksiyonun her bir parçasında yaşatan Cacharel, detaylarda sergilediği özeni mikro desenlerle de ortaya koyuyor. Marka, köklerinden gelen desendeki başarısı ile çeşitli desenleri bir arada kullanarak, stil sahibi erkekler için özgün görünümler yaratıyor.

 

Marakeş’in, sıradan sokak detaylarını bile orijinal desenlerle süsleyen incelikli bakış açısından ilham alan Cacharel, floral desenleri çizgisel desenler ile bir araya getirerek giyimde cesur yaklaşımlar sergiliyor. Desene desen uygulamasına bolca yer veren koleksiyonu ile tebeşir çizgili takım elbiseyi çiçek jakarlı bir gömlek ve mikro puantiyeli kravat ile birleştiriyor. Cacharel, doğru kombinlendiğinde farklı desenlerin bir arada kullanımının yarattığı görsel zenginliği gözler önüne seriyor.

 

Marakeş’in otantik atmosferini etkisi altına alan yoğun renkleri sahiplenen Cacharel, bu tarzı kendisine özgü yalınlıkla birleştiriyor. Çok renkli ve desenli koleksiyonda sadeliklerin arasına serpiştirilmiş ince detaylar fark ediliyor. Cacharel, beyaz gömlek üzerine soluk Fas kırmızısı renginde  mikro desenler uyguluyor, denim gömleğini mini puantiyelerle farklılaştırıyor. Çinilerde de etkisini gösteren Marakeş stiline uygun geometrik çizgileri ayakkabılar, cüzdanlar dahil tüm koleksiyon detaylarına yerleştiriyor.

 

Cacharel’in önerileri arasında; Cacharel Kravat (199TL), Cacharel Erkek Cüzdan (269TL), Cacharel Erkek Gömlek (499TL), Cacharel Erkek Pantolon (549TL), Cacharel Erkek Ayakkabı (699TL) ve Cacharel Erkek Ceket (1999TL) bulunuyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

To Top