Connect with us

Mars Sportif’in 80’inci kulübü Neomarin’de açıldı!

Genel

Mars Sportif’in 80’inci kulübü Neomarin’de açıldı!


Türkiye’nin en büyük fitness zinciri Mars Sportif, MACFit konseptindeki kulüpleriyle büyümesini sürdürüyor. İstanbul, İzmir, Muğla, Bursa, Ankara, Adana, Kocaeli, Eskişehir, Antalya, Sakarya ve Mersin’de kulüpleri bulunan Mars Sportif, toplamda 80’inci, İstanbul’daki 45’inci kulübünü Neomarin Alışveriş Merkezi’nde açtı.

 

Herkes için tasarlanmış yeni bir spor merkezi konsepti ile Türkiye’yi daha fit bir hale getirmeyi hedefleyen Mars Sportif, toplamda 80’inci, İstanbul’daki 45’inci kulübünü Pendik’teki Neomarin Alışveriş Merkezi’nde açtı. MACFit’in yüksek kalite standartları ile hazırlanan ve 1.010 metrekare üzerine kurulan MACFit Neomarin kulübü, 85 TL’den başlayan fiyatlarla hem tecrübeli hem de spora yeni başlayan üyelerine benzersiz bir deneyim yaşatacak.

 

”Hedef 2018 sonuna kadar 90 kulüp”

 

Türkiye’nin 11 şehrinde, 200 binden fazla üyeye spor yaptırdıklarını belirten Mars Sportif CEO’su Bahar Uçanlar, hedeflerinin herkesi sporla buluşturmak olduğunu söyledi. Uçanlar, ”Üyelerimize eşsiz bir fitness deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Spor ve egzersizi, her bireyin hayatının ayrılmaz bir parçası yapmak için MACFit kültürü ve kalitesini, uygun fiyatlarla farklı lokasyonlarda üyelerimizle buluşturmaya devam edeceğiz. Yaz döneminde Samsun’da açacağımız ilk kulübümüzle de spor yapmak isteyen, her kesimden insana dokunacağız. Bu yılın sonuna kadar kulüp sayımızı 90’a çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top