Connect with us

Sheryy Style

MARKS & SPENCER 2018 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONUNU LONDRA’DA ÖZEL BİR DAVETLE TANITTI

Moda

MARKS & SPENCER 2018 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONUNU LONDRA’DA ÖZEL BİR DAVETLE TANITTIStilde yarattığı farkla öne çıkan ve kalitede öncü olan

Marks & Spencer’ın, 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunun tanıtımı Londra’da gerçekleşti. Davete Marks & Spencer’ın marka dostu Ahu Yağtu da katıldı.

İlham veren bir yaşam biçimini benimseyen Marks & Spencer, 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunun tanıtımını, farklı ülkelerden birçok davetlinin de katılımıyla Londra’da renkli bir davetle gerçekleştirdi. Marks & Spencer’ın zamansız parçalarını kendi stili ile yorumlayarak moda severlere ilham kaynağı olan Ahu Yağtu marka dostu olarak katıldığı davette yeni koleksiyonları keşfederken, sezona dair stil ipuçlarını da paylaştı.

Marks & Spencer 2018 Sonbahar-Kış sezonuna güven ve sadelik duyguları ile geçiş yapıyor. Markanın yeni sezonunda her ihtiyaca hitap edebilecek koleksiyonlar bulunuyor.

Yeni sezonun temalarından “The Foundation Edit”, bir gardırobun olmazsa olmazlarına sahip. Modern yaşam tarzının mükemmel tamamlayıcısı olan, terziliğin yapı taşlarından oluşan bir seçki sunuyor.

Sonbaharın gelişiyle “Poetic” koleksiyonu görünüyor ve tepeden tırnağa yepyeni renklerle feminenliğe yöneliyor. Yumuşak uçuk pembeden gül rengine, bordodan fuşyaya uzanan zengin bir pembe paleti koleksiyonun tonunu oluşturuyor. Lüks dokular koleksiyona zenginlik katarken, kalın örgüler ve pelüş fitilli kadifeler koleksiyonu güçlü bir dokunuş ile tamamlıyor.

“Sartorial” koleksiyonu ise spor-lüks bir bakış açısıyla yeniden tasarlanan klasik şekillerle ve şık özel dikimleriyle karşımıza çıkıyor. Zümrüt yeşili ve mavi koleksiyonda öne çıkan renkler arasında yerini alıyor.

Kış aylarında karşımıza çıkacak olan “Soft Heritage” teması ise karamel tonlarını keşfederken koleksiyona ruh katan leylak renginden de ipuçları veriyor. Bu dokunuşlar iç giyim ve günlük giyim parçalarının da yönünü tanımlıyor, doğal kıvrımlar form ve tasarım ile vurgulanıyor.

 

Onyx” koleksiyonu, parti ruhuna modern bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Kurtarıcı elbiseler ve “statement” parçalar mevsime modern bir yorum katmak adına zarifçe eşleşiyor. Mavimsi yeşil ve koyu sarı tonlarından oluşan zengin renk paleti, çarpıcı aksesuarlarla vurgulanıyor ve lüksün cazip yönlerini yansıtıyor. Yenilikçi destekli iç giyim parçaları ise sade bir feminenliği ön plana çıkarıyor.

Stil sahibi tasarımların merkezine çok yönlülüğü yerleştiren Sonbahar-Kış 2018 kadın giyim ve iç giyim koleksiyonları, Eylül 2018’den itibaren seçili mağazalarda ve Marks & Spencer web sitesinde satışa sunulacak.

www.marksandspencer.com.tr

https://www.facebook.com/marksandspencerturkiye

https://www.instagram.com/marksandspencerturkiye/

https://twitter.com/ms_turkiye

 

Marks & Spencer Hakkında

İkonik, İngiliz perakende devi Marks & Spencer, modern stil ve kaliteyi, kadın & erkek, çocuk, iç giyim ve ev koleksiyonları açılımında tüm dünyada müşterilerinin beğenisine sunuyor. 1884 yılından bu yana 130 yılı aşkın tecrübesi, 45 farklı ülkede 1.000’i aşkın mağazalar zinciriyle Marks & Spencer, İngiltere’nin ve Dünya’nın öncü perakende zincirleri arasında bulunuyor. Türkiye’de 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren marka, bugün 11 şehirde 49 mağazası ile ve yeni açılan online alışveriş sitesi ile Türkiye’nin önemli giyim perakende zincirleri arasında yer alıyor. Stil, Kalite, Servis, Yenilikçi Yaklaşım ve Güven ilkeleri ile hareket eden ve yaptığı her işte müşterilerini ön planda tutan marka, koleksiyonlarında herkesin gardırobunda bulunması gereken zamansız parçaları günümüz modasını yakalayan modern tasarımlar ile harmanlayarak, koleksiyonlarının çok sesli yapısını sevenleri ile buluşturuyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top