Connect with us

Sheryy Style

MANUŞ BABA, İLK ONLINE KONSERİNİ VODAFONE FREEZONE İLE VERECEK

Konser

MANUŞ BABA, İLK ONLINE KONSERİNİ VODAFONE FREEZONE İLE VERECEKVODAFONE FREEZONE STÜDYO’DAN MANUŞ BABA KONSERİ

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo’da 16 Nisan’da düzenlenecek online konserde Manuş Baba sahne alacak. Çokyönlü müziğinde geleneksel seslerden ilham alan ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan Manuş Baba, “Dönersen Islık Çal” albümünden sevilen şarkılarla milyonların evine konuk olacak. Vodafone FreeZone Stüdyo web sitesinden (freezonestudyo.com) canlı yayınlanacak konserin biletleri aynı adresten online satın alınabilecek.

04 Nisan 2018 – Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, daha önce yapılmamış ve başka bir yerde bulunamayacak performanslara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone Stüdyo bu kez Manuş Baba’yı ağırlayacak. “Dönersen Islık Çal” albümüyle Apple Music’te “En Popüler Albümler” listesinde bir numaraya çıkan ve fiziksel albüm listelerinde “En Çok Satanlar” arasında yer alarak büyük bir başarıya imza atan Manuş Baba, 16 Nisan’da Vodafone FreeZone Stüdyo’da vereceği online konserde, bu albümden seslendireceği şarkılarla milyonlarca hayranının evine konuk olacak. Moderatörlüğünü Erim’in yapacağı konserde, Manuş Baba’ya bağlamada Ayhan Aydın eşlik edecek. Konser, Vodafone FreeZone Stüdyo web sitesinden (freezonestudyo.com) canlı yayınlanacak.

“Birçok insanın evine misafir olacağız”

Vodafone FreeZone Stüdyo’daki online konseri için çok heyecanlı olduğunu belirten Manuş Baba“Bu zamana kadar yapacağımız en ilginç işlerden biri Vodafone FreeZone Konseri olacak. Birçok insanın evine misafir olacağız, telefonuna misafir olacağız. Birçok konserde insanlarla karşılaşıyoruz ama bu zamana kadarki en ilginç projelerden bir tanesi. Eve misafir olacağımız için gerçekten o misafirliği dile getirebilecek şekilde kendimizi ifade edebilmek bizim için çok önemli. En fazla etkileyen kısmı da kayıt altında kalacak olması. Kamera karşısında olup canlı yayında şarkı söylemek, bu zamana kadar ilk kez yapacağım bir konser projesi olacak. Herkes için hatırası olan bir proje olacak” dedi.

Online konser deneyimi

Vodafone FreeZone Stüdyo, müzikseverlere uçtan uca online konser deneyimi de yaşatacak. Dinleyiciler, konser sırasında Manuş Baba ile etkileşime geçerek ünlü sanatçıyla canlı sohbet edebilecek ve sevdiklerine şarkı gönderebilecek. Diğer yandan, konser videosu konserden 1 hafta sonra Vodafone FreeZone YouTube kanalına yüklenerek Manuş Baba hayranlarına konserde dinledikleri ya da kaçırdıkları şarkıları tekrar izleme imkânı sunulacak.

Vodafone’lulara %50 indirim

Vodafone’luların %50 indirimli izleyebileceği Manuş Baba konserinin biletleri freezonestudyo.com üzerinden satın alınabilecek. Kullanıcılar, mobil ödeme ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilecek. Ödemesini tamamlayan kullanıcılara SMS ya da e-posta ile bilgilendirme yapılarak bir şifre gönderilecek. Kullanıcılar, bu şifreyi kullanarak konseri canlı izleyebilecek.

Vodafone Medya Merkezi: http://medyamerkezi.vodafone.com.tr

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Konser

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top