Mango ve Seftali tadinda Balikyagi; NBL Fish Oil


1470129847_Fish_oil___G__rsel_2‘NBL Fish Oil Jr, dünyadaki en önemli inovasyon ödüllerinden biri olan ‘Yılın Seçilmiş Ürünü Tüketici İnovasyon Ödülü 2016’nın sahibi oldu. “En iyi balık yağı içilebilen balık yağıdır” felsefesiyle üretilen mango şeftali tadındaki NBL Fish Oil Jr, bağımsız araştırma şirketlerine göre çocukların severek içtiği ilk 2 ürün arasında yer alıyor.

‘NBL Fish Oil Jr’, gelişim sürecindeki çocuklarda bir yandan beyin ve matematik zekâsı gelişimini desteklerken bir yanda da retina, görme ve sinir sistemin gelişimini destekliyor.

Düzenli kullanımda bebeklerde görme duyusu ve beyin gelişimini destekliyor ve bedensel gelişime yardımcı oluyor ve uyku düzeni sağlıyor. Özellikle anaokulu dönemindeki çocukların bağışıklık sistemini güçlendiren NBL Fish Oil Jr, alerjik hastalıklardan korunmaya da destek oluyor. NBL Fish Oil Jr’ın okul çağındaki çocuklarda IQ gelişimi, öğrenme ve konsantrasyon gibi konularda olumlu etkiler gösterdiği kanıtlanmıştır.

NBL Fish Oil Jr’ın içeriği ve saflığı Uluslararası Balık Yağı Standartları Programınca (IFOS) onaylanmıştır. Aynı zamanda denizlerin doğal ekosistemlerinin sürdürülebilirliğinin korunmasını temsil eden ve uluslararası bir sertifikasyon sistemi olan Friends of the Sea sertifikasına da sahiptir.

NBL Fish Oil Jr (150 ml) : 28 TL

NBL Fish Oil Jr sadece eczanelerde satılmaktadır.

Previous Ayakkabı trendleri
Next Danone Gönüllülerinden İstanbul'a 4 bin fidan!