Connect with us

Sheryy Style

Lineage 2: Revolution’a yeni harita “Magnadin” eklendi

Teknoloji

Lineage 2: Revolution’a yeni harita “Magnadin” eklendiDünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için bugün büyük bir güncelleme yayınladı. “Magnadin” güncellemesi, oyuncuların birçok yeni özelliği keşfedeceği, Aden’in yeni kasabası Magnadin’i getiriyor.

Magnadin kasabası, oyuncuların önlerindeki savaşlara hazırlanmak için uğrayacağı bir yer olmanın yanı sıra saç stillerini değiştirebilecekleri Güzellik Salonu, eşyalarını saklayabilecekleri, hatta hesaplarındaki diğer karakterlerle paylaşabilecekleri bir depo, savaş güçlerini sınayabilecekleri Eğitim Korkuluğu ve özel Baş Düşman ödülü olarak kazanabilecekleri özel güçlendirme Lejyoner Ruhu ile öne çıkıyor.

Kostüm Dükkanı ile maceraya hazırlanın

Oyuna bir de Kostüm Dükkanı eklendi. Oyuncular buradan çeşitli kostüm konsept ve tasarımları aracılığıyla maceraya stilleriyle de damga vurma şansı elde edecekler. Eşya menüsünden ulaşılabilecek bu dükkanda “Işık Şövalyeleri”, Gi Savaş Sanatları” ve “Asil Muhafız” olmak üzere 3 kostüm bulunacak.

Bu yeni güncelleme oyun içi sistemlere de çeşitli yenilik ve değişiklikler getiriyor. Eşya güçlendirme sisteminde iyileştirmeler yapıldı. Oyuncuların eşya güçlendirme sırasında seviye kaybını önlemek için iki kat Adena ödeme şanslarının olacağı Güvenli Güçlendirme geldi.

3’e 3 Şerefli Savaş Alanı Sezonu başlıyor

Dahası, 3’e 3 Şerefli Savaş alanı sezon öncesi dönemi resmi olarak sona eriyor ve tüm oyuncular için normal sezon başlıyor. Üçer oyuncudan oluşan iki takımın karşılaşacağı 3’e 3 Şerefli Savaş alanı oyuncuların Klanlar ve İttifaklar’dan bağımsız olarak PvP savaş keyfini yaşamaları için yepyeni bir yol unuyor. Deneyimli ve yüksek seviyeli oyuncularımız için de Klan zindanı “Kraliçe Karınca”ya “Çok Zor” zorluk derecesi eklendi.

Lineage 2: Revolution hakkında daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ve Facebook sayfasını ziyaret edebilrsiniz

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution,MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi içinhttp://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble ‘ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top