Connect with us

LEGOLAND® Discovery Centre’a Temmuz Ayında Yıllık Üye Ol, 12 Ay Sınırsız Eğlenceye Doy!

Etkinlikler

LEGOLAND® Discovery Centre’a Temmuz Ayında Yıllık Üye Ol, 12 Ay Sınırsız Eğlenceye Doy!


1 Yetişkin ve 1 Çocuk Üyelikleri 283 TL Yerine 175 TL!

 

3-10 yaş arası çocukların aileleriyle birlikte keyifle vakit geçirdikleri, içerisinde bulunan temalı oyun ve eğlence alanlarıyla birbirinden yaratıcı aktiviteler sunan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Temmuz ayı kampanyası ile yıllık üyeliklerde kaçırılmayacak indirim avantajı sunuyor. Bu ay içerisinde alınan, bir yetişkin ve bir çocuğu kapsayan 12 aylık üyelik 283 TL yerine 175 TL olacak!

Bayrampaşa Forum AVM içerisinde yer alan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Temmuz ayında alınacak 1 yıllık sınırsız eğlence sunan üyelikler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Şimdi, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul gişesinden, web sitesinden veya biletix.com.tr üzerinden temin edebileceğiniz 1 yetişkin ve 1 çocuğun dahil olduğu yıllık üyelikler, 283 TL yerine 175 TL’lik fiyat avantajına sahip.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, yaklaşık 3 milyon LEGO® parçasından oluşuyor ve merkez içerisinde LEGO® fabrika turu, atölye çalışmaları, LEGO® temalı filmlerin gösteriminin yapıldığı 4D sinema, Doğum Günü odası, temalı oyun ve eğlence alanları ve LEGO® parçalarından yapılmış dünyanın en önemli yapılarının olduğu MINILAND alanı bulunuyor.

Yıllık üyelik alanları 12 ay boyunca sınırsız oyunun yanı sıra, SEA LIFE İstanbul biletlerinde ve LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul mağazasındaki LEGO® setlerinde %10 indirim avantajı ve çok daha fazlası bekliyor. Yıllık üyelikler hakkında detaylı bilgi için: https://www.legolanddiscoverycentre.com/istanbul/biletler/yillik-%C3%BCyel%C4%B0k/

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Etkinlikler

To Top