Connect with us

Sheryy Style

“L.O.L. Sürpriz” ürünlerinde birbirinden tarz L.O.L. Bebekler ve aksesuarlar çocukları bekliyor

Genel

“L.O.L. Sürpriz” ürünlerinde birbirinden tarz L.O.L. Bebekler ve aksesuarlar çocukları bekliyor“L.O.L. Sürpriz” ürünleri, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor. Giochi Preziosi Türkiye’nin çocuklarla buluşturduğu “L.O.L. Sürpriz” serisinden, “L.O.L. Simli 7 Sürpriz” ve “L.O.L. İnci Sürpriz” ürünleri sıcak yaz günlerinde kızları çok eğlendirecek.

 

Kat kat açılan ambalajı ve içinden çıkan sürpriz bebeklerle kız çocuklarına eğlenceli bir oyuncak açım deneyimi yaşatan “L.O.L. Sürpriz” ürünleri, her geçen gün daha çok ilgi görüyor.

 

“L.O.L Simli 7 Sürpriz”: Işıl ışıl bebekler


“L.O.L. Sürpriz” ürünlerinden “L.O.L Simli 7 Sürpriz”, gösterişli 12 karakter ve aksesuarları ile çocuklara hem eğlence hem de koleksiyon keyfi yaşatıyor. “L.O.L. Sürpriz” topunun  etrafını saran katmanları açtıkça içindeki sürpriz bebeğe bir adım daha yaklaşılıyor. Her katmanda bebeğe ait birer ipucu veya aksesuar bulunuyor. Birbirinden sevimli bebeklerin ışıl ışıl simli halleri çocukları çok eğlendiriyor.

 

“L.O.L. İnci Sürpriz”: Sürprizlerle dolu kocaman bir L.O.L.


L.O.L. Sürpriz ailesinden sınırlı sayıda üretilen “L.O.L İnci Sürpriz” ise deniz kabuğu şeklinde kocaman paketi ve sürprizlerle dolu içeriğiyle bambaşka bir ürün açma deneyimi yaşatıyor. Çocuklar “L.O.L İnci Sürpriz” içerisindeki topları açtıklarında öncelikle bebeklerin kıyafetleri, ayakkabıları gibi aksesuarlarıyla karşılaşıyor. Daha sonra renkli mi renkli bir deniz kabuğu ortaya çıkıyor. Suda eriyen özel bir kaplaması olan bu deniz kabuğunun içinde ise hayranlarıyla buluşmayı bekleyen çok özel bir L.O.L. Bebek ve Minik L.O.L. Bebek bulunuyor.

 

Farklı, sürpriz özellikleri ve aksesuarları bulunan L.O.L. bebeklerinin paketlerini açmak, onları biriktirmek ve odalarının en güzel yerinde sergilemek kızlar için büyük neşe kaynağı. Kızlar L.O.L. bebekleriyle oynamaktan büyük keyif alıyor.

 

 

 

 

 


Giochi Preziosi Hakkında:

1978 yılında İtalya’da kurulan ve dünyanın birçok ülkesine oyuncak ihraç eden Giochi Preziosi, 2009 yılından bu yana Türkiye pazarında güven ve ilgi kazanmış köklü bir oyuncak markasıdır. Sürekli zenginleşen ve büyüyen alt markaları, ürün çeşitleri ile çocukları küresel oyuncak modası ve zevkiyle tanıştıran Giochi Preziosi, çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi, arkadaşlarıyla bir arada oynanan oyunlarla sosyalleşmelerini, el becerilerini güçlendirmeyi amaçlıyor.

 

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top