Kürşat Başar Orkestrası & Seran Bilgi


Her Çarşamba

Zanzibar Restaurant Zorlu’ da konser verecek olan

“Kürşat Başar Orkestrası & Seran Bilgi ” 13 Temmuz’da ilk performansını sergiledi.

Seçkin mutfağı, sıcak atmosferi, tematik dekorasyonu ve yıllardır sürdürdüğü hizmet kalitesiyle Zorlu Center’ da açılan Zanzibar sezona “Kürşat Başar Orkestrası” ile başladı.

İlk performansını geçen 13 Temmuz’da gerçekleştiren “Kürşat Başar” solist Seran Bilgi ile birlikte geçmişten bu güne sevilen 90’ lı yılların parçalarını seslendirerek seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı. Söz yazarı Zeynep Talu’ yu da sahneye davet eden Kürşat Başar’a Güneri Civaoğlu’ da eşlik etti. Ünlü piyanist Burçin Büke’ nin de bulunduğu orkestrayı izleyen müzikseverler Kürşat Başar’ ın soksafon performansını fazlasıyla alkışladı. Kürşat Başar Orkestrası ve solist Seran Bilgi,caz ve latin müziğin klasiklerinden Türk Hafif Müziği’nin unutulmaz eserlerine,kendi bestelerinden, Türk Halk Müziği’nin farklı yorumlarına kadar çok geniş bir yelpaze ile müzikseverlere geçmişten bu güne uzanan unutulmaz saatler yaşattı.

Kürşat Başar’ a piyanoda Burçin Büke, basta Elcil Gürel, perküsyonda Adrian Gomez, davulda İzzet Hiçkalmaz ve solist olarak Seran Bilgi eşlik ediyor.Müzikseverler “Kürşat Başar Orkestrası & Seran Bilgi’ yi Zorlu Center Köprü katında dinlerken Zanzibar’ın her damak tadına uygun farklı seçeneklerin yer aldığı menüsünden seçecekleri birbirinden lezzetli tadlarla harika bir gece geçirecekler. Ayrıca keyifli sohbetlerin leziz yemeklerle buluştuğu Zorlu Center’da ki Zanzibar’da müzikseverler her Çarşamba Kürşat Başar ve Orkestrasını dinlerken Zanzibar’ın özenle hazırladığı kokteylleri de tadabilecekler. Kürşat Başar Orkestrası ve solist Seran Bilgi, Zorlu Center Köprü Katında açılan Zanzibar’da Her Çarşamba sahne alacak.

Previous Ayakkabı Koleksiyonu
Next Saç Modelleri