Connect with us

Küçük Ejderha Kokosnuss – Kuzey Kutbuna Yolculuk

Kitap

Küçük Ejderha Kokosnuss – Kuzey Kutbuna Yolculuk


KÜÇÜK EJDERHA KOKOSNUSS

YEPYENİ MACERASI İLE SİZLERLE!

abm Yayınevi tarafından yayımlanan Küçük Ejderha Kokosnuss serisinin son kitabı Kuzey Kutbu’na Yolculuk’ta, Kokosnuss ve arkadaşları bu kez oldukça soğuk geçecek bir maceraya atılıyor. Kuzey Kutbu’nun soğuk sularında geçen serinin bu yeni macerası, günümüzün en büyük sorunlarından birine değinerek çocuklara farkındalık kazandırmayı da amaçlıyor.

abm Yayınevi tarafından küçük bir ejderhanın maceralarının anlatıldığı Küçük Ejderha Kokosnuss serisinin son kitabı Kuzey Kutbu’na Yolculuk raflardaki yerini aldı. Küresel ısınma ile birlikte Kuzey Kutbu’nda yaşananlara da değinen Kuzey Kutbu’na Yolculuk, günümüzün önemli bir sorununu ele alarak çocuklara farkındalık kazandırmayı da amaçlıyor. Ejderha Kokosnuss ile dünyanın en soğuk yerine yolculuk etmeye hazır mısınız?

Bu yeni macerada Kokosnuss, Matilda ve Oskar kış tatili geldiğinde Ejderha Adası’nın kuzeyine gezintiye çıkarlar ve körfeze demir attıklarında ise onları bir sürpriz beklemektedir. Açlıktan bayılan bir kutup ayısı, dalgalarla kıyıya vurmuştur. Üç arkadaş kutup ayısı için balık tutup kendine gelmesi için ellerinden geleni yaparlar ama kutup ayısı evinden uzak kaldığı için mutlu değildir. Bu yüzden Kokosnuss ve arkadaşları onu Kuzey Kutbu’na geri götürmeye karar verirler. Böylece onlar için yeni bir macera başlar.

Kitap Adı: Küçük Ejderha Kokosnuss – Kuzey Kutbu’na Yolculuk

Yazan ve Resimleyen: Ingo Siegner

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 72

Ebat: 13,5 cm x 19 cm

Etiket Fiyatı: 15,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Kitap

To Top