Connect with us

Sheryy Style

“Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de Olacak

Etkinlikler

“Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de Olacak“Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de Olacak

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni gözdesi ve yaşam merkezi Hilltown AVM, yapmış olduğu yeniliklere her gün bir yenisi daha eklemeye devam ediyor. Gerek mimari yapısı gerek şehrin kültür ve sanat hayatına katmış olduğu yenilikler ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hilltown AVM, şimdi de sömestr tatilini unutulmaz kılmak isteyen minikler ve ailelerini, Varol Yaşaroğlu’ nun ‘’Kral Şakir ve Uzay Macerası’’ etkinliğine bekliyor.

Varol Yaşaroğlu’nun animasyon yolculuğunu anlatımlar, çizimler ve çeşitli aktivitelerle ele alan “Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de olacak.

Hilltown AVM, birbirinden eğlenceli aktiviteleri çocukların beğenisine sunuyor. Minikler, sömestr tatili boyunca, gezegen yapım atölyesi etkinliklerine katılacak ve yer çekimsiz ortam ile ters köşe olacaklar. Her yaştaki çocuğun ücretsiz olarak faydalanabileceği bu renkli etkinlik, 18 Ocak’ ta başlayarak, 4 Şubat’ a kadar her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 27 Ocak günü ise, Varol Yaşaroğlu’ nun da katılım sağlayacağı etkinlikte minikler Varol Yaşaroğlu ile söyleşi yapma imkânı bulurken aynı zamanda birbirinden eğlenceli workshoplara katılacaklar. Sizde, bu sömestr tatilini unutulmaz kılmak istiyor ve çocuğunuza unutamayacağı bir karne hediyesi vermek istiyorsanız Hilltown AVM’ ye uğramayı unutmayın!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Etkinlikler

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top