Connect with us

Sheryy Style

Koton Beauty ile Güçlü ve Belirgin Bakışlar

Güzellik

Koton Beauty ile Güçlü ve Belirgin BakışlarKoton Beauty Ink Liner Pen ve All in One Maskara ile kadınların güzelliğine dokunmaya devam ediyor. Koton Beauty ailesinin yeni üyeleri Ink Liner Pen ve Runway All in One Maskara ikilisi belirgin gözler, etkileyici bakışlar yaratıyor.

Koton Beauty, bakışlarıyla ön plana çıkmak isteyen kadınlara Ink Liner Pen ve Runway All in One Maskara ikilisini sunuyor. Yapısı ve dokusuyla kusursuz bir göz makyajı deneyimi sunan ürünler ile kadınlar hayal ettikleri güçlü ve belirgin bakışlara kavuşuyor.

Ink Liner Pen

Kalıcı ve kolay sürülen bir eyeliner deneyimi yaşatan Ink Liner Pen, yenilikçi keçe ucuyla ince ve kalın seçenekleri sunuyor. Ink Liner Pen, hızlı kuruyan ve dağılma yapmayan yapısıyla istenilen etkiyi 12 saat kalıcılıkla buluşturuyor. Yoğun siyah renkteki ürünün black-slim ve black-medium seçenekleri de bulunuyor. İki taraflı kullanımı sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip olan Ink Liner Pen’in satış fiyatı ise; 19.99 TL.

Runway All in One Maskara

Koton Beauty Runway All in One Maskara hacimli, uzun ve belirgin kirpikler ile gözlerinizi ön plana çıkarıyor. Kremsi dokusu ve uyumlu fırçası ile kirpiklere dolgun görünümü ağırlaştırmadan kazandıran maskara, özel hazırlanmış içeriği ile daha uzun ve güçlü kirpikler yaratıyor. Topaklanma sorunu olmadan kirpiklerin belirginliğini artıran Koton Beauty All in One Maskara tek ürünle istenilen bütün etkileri bir arada sunuyor.

Koton Beauty Ink Liner Pen ve Runway All in One Maskara, seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Güzellik

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top