Köpük Tankı

Oto kuaför ve oto yıkama üzerine işyeri açmaya karar mı verdiniz , ancak ekipman bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz , ekipman bulsanız dahi kalite ve teslimat konusunda endişeleriniz mi var,  artık sıkıntılarınızı ve endişelerinizi bir kenara bırakma vaktiniz geldi. En kaliteli ve ekonomik , basınçlı oto yıkama makinesini , köpük tankı nı , 3 motorlu süpürge yi , bez sıkma merdanesi ni , ahtabot kurutucu yu , hava kompresörünü , 6 ülkenin tercihi , eurofase fırçasız cilalı oto köpüğü nü , eurofase jant temizleme yi , 1000 km garantili eurofase lastik parlatıcı yı , eurofase hızlı cila yı temin edebileceğiniz www.kopuktanki.com sitesi açıldı.
Web sitesindeki ürünleri kredi kartına taksit , kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz adrese teslim imkanları ile sahip olabilirsiniz.
Seçmiş olduğunuz ürünler oto yıkamacılar tarafından beğenilen ve takdir gören ürünlerdir. Oto yıkama işletmelerinin fikirlerini daima önemsiyoruz.

Web sitesi üzerindeki müşteri hizmetlerinden 7/24 destek alabilirsiniz , vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilerek müşterilere kargo takip numarası bildirilir.

Kaliteli ürünler işletmelere güveni artıtır , sağlam ekipman işletmenin hızına hız katar , globalleşen Dünyada müşterilerin beklentileri sürekli artmaktadır. Seçtiğiniz ekipmanın kalitesi bu nedenle çok önemlidir.

Tüketiciler daima en iyi ürünü kullanan , aracını en iyi ve söylendiği sürede teslim edeni tercih ederler. Ekipmanda meydana gelen sorun – arızadan dolayı aracını zamanında teslim alamayan müşteri bir daha o işletmeyi asla tercih etmez.

Tüketici aracını yıkattı ve park etti , yanına park edilen arac daha temiz ve parlak ise , tüketici haklı olarak başka bir oto kuaför veya yıkamacı arayışına girer.Böyle Bir sorunla karşılaşmamak için ,
ekipman ve oto temizlik gurubu , bakım ürünü seçimi son derece önemlidir. Kaliteli ve ekonomik , basınçlı oto yıkama makinesini , köpük tankı nı , 3 motorlu süpürge yi , bez sıkma merdanesi ni ,
ahtabot kurutucu yu , hava kompresörünü , 6 Ülkede tercih edilen eurofase fırçasız cilalı oto köpüğü nü , eurofase jant temizleme yi , 1000 km garantili eurofase lastik parlatıcı yı , bulabileceğiniz adres www.kopuktanki.com web sitesidir.

Ürünlerimize teslimat , kalite ve fiyat konusunda güvenimiz tamdır . Ürünlerimizin üzerinde bulunan karekod sayesinde android veya iphone telefonlar ile işyeri telefonumuza , adresimize , http://www.kopuktanki.com web sitesine otomatik bağlanabilirsiniz.

En iyilerin tercihi ürünlerimiz ile biz size bir telefon kadar çok yakınız.

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler