Connect with us

Köklerden Kanatlara Altın Ezgiler

Genel

Köklerden Kanatlara Altın Ezgiler


VEGA Okulları Köklerden Kanatlara Altın Ezgiler Konseri Cem Çelebi’nin katılımıyla gerçekleşti.

 

Köklerden Kanatlara Altın Ezgiler Konseri ile gelecek nesiller tarafından kültürel mirasa sahiplenilecek projeye öncülük eden VEGA Okulları, misyonu ve “Kökler ve Kanatlar” eğitim felsefesi çerçevesinde daha birçok faaliyetlere destek olacaklarını gösterdi. Proje yöneticisi VEGA Okulları AR-GE Koordinatörü Tuğçe Altınbaş, değişen temalarla örnek ve nitelikli uygulamalarla, bilinçli yaklaşımlarla sürdürülen projelere değer verdiklerini belirtti.

Altınbaş ve Altınhas Holding yöneticilerinin, Unicef Türkiye Milli Komitesi Kaynak Geliştirme Sorumlusu Safter Taşkent, VEGA Okulları yöneticileri ve velilerin katılım gösterdiği konser, UNICEF Türkiye Milli Komitesi yararına düzenlenmiş olması VEGA Okullarının kültürel değerlerimizin yaygınlaşması adına kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak da dikkat çekti.

VEGA Okulları desteği ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi yararına yapılacak organizasyonda, uzun yıllardır duyarlı çalışmalar yürüten Cem Çelebi, Köklerden Kanatlara Altın Ezgiler konserinde tam bir müzik ziyafeti yaşattı. Özel repertuvarıyla, konser heyecanını tüm seyircilerine yaşatan Cem Çelebi, aynı zamanda sahnesini VEGA Okulları öğrencileri ile paylaşarak büyük alkış aldı.

Sanatçı, özel orkestrası ile ölümsüz eserleri derin müzik sevgisini ve kültürünü katarak seslendirerek duygu dolu saatler yaşattı.

UNICEF Türkiye Milli Komitesi ve VEGA Okulları işbirliği ile Köklerden Kanatlara Altın Ezgiler Konser yolculuğu anlamlı çalışmalarla devam edecek.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top