Connect with us

Kış aylarında Arzum Multivit ile sağlıklı kalın

Teknoloji

Kış aylarında Arzum Multivit ile sağlıklı kalın


Sağlıklı yiyecek ve içecekler hazırlama konusunda tüketicisinin beğenisini kazanan ürünler geliştiren Arzum, Multivit katı meyve sıkacağı ile soğuyan havalarda ailenizi dinç ve sağlıklı tutmanıza yardımcı oluyor. Sebze ve meyvelerin sularını kolaylıkla sıkmanızı sağlayan ürün, pratik kullanımı ile de vakit kazanmanıza yardımcı olacak.

Mevsim sebze ve meyveleri anında bardağınızda!

Arzum Multivit katı meyve sıkacağı, çıkarılabilir posa haznesi ve damlamayı önleyen akıtma ağzı sayesinde temizlik konusunda kolaylık sağlıyor. 1.6 litre kapasiteli çıkarılabilir posa haznesi sayesinde daha fazla sebze ve meyvenin suyunu sıkan Multivit, 0,5 litre kapasiteli sürahisiyle kolay bir şekilde servis edilebiliyor.

Arzum Multivit, içerisindeki patentli çift katmanlı, 120 adet keskin bıçaktan oluşan paslanmaz çelik parçalayıcı süzgeç ile meyve ve sebzeleri iki kademeli olarak parçalıyor. Üstün teknolojisi sayesinde geleneksel katı meyve sıkacaklarına oranla yüzde 20 daha yüksek oranda meyve suyu elde edilmesini sağlayan Arzum Multivit aynı zamanda besin değerleri ve doğal tatları muhafaza ediyor. Multivit katı meyve sıkacağı ile hazırlanan sağlıklı ve leziz içecekler kışın sağlıklı ve zinde kalmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 51 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur. “Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak “dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016’da 6.kez Türkiye’nin ‘Süper Markaları” arasında yer aldı.

Detaylı bilgi için: www.arzum.com.tr

https://www.facebook.com/arzumevaletleri/

https://twitter.com/ArzumEvAletleri

https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

To Top