Connect with us

Sheryy Style

Kingston Dijital “Canvas” serisi Yeni Flash Kartları Duyurdu

Teknoloji

Kingston Dijital “Canvas” serisi Yeni Flash Kartları DuyurduCanvas Select: HD Videoları Canlandırıyor

Canvas Go: İnanılmaz Görseller için İnanılmaz Hızlar

Canvas React: Hareket Halinde iken Hayatı Yakalayın

Bellek depolama ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında dünya lideri Kingston Technology Company Inc.’in Flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc.,“Canvas” serisi yeni Flash kartlarını duyurdu. Canvas, SD ve microSD ailesine katılacak ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uyacak olan üç yeni kart sunuyor: Select, Go ve React.

Standart ve yaratıcı kullanıcılar, Canvas hafıza kartları ile mevcut en iyi depolama ortamını seçebilirler. Kartlar, kullanımda gerekli olan güvenilirliği, esnekliği ve performansı sağlamak için tasarlandı. Hayal güçleri onları nereye götürürse götürsün kullanıcılar, dayanıklılığı test edilen Canvas kartları diledikleri her yerde yanlarında güvenle taşıyabilecekler.

Canvas kart serisi içerisinde:

Canvas Select:

  • Güvenilir olması için tasarlanmış olup, doğrult-çek fotoğraf makineleri, akıllı telefonlar, HD film veya yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmeyi ideal hale getirir.
  • 80MB/s okumaya varan Class 10 UHS-I hızları1.
  • SD için 128GB ve microSD için 256GB’a varan kapasite2.

Canvas Go:

  • Hareket halinde çekim yapanlar için, 1080P’de, hatta 4K’da DSLR, drone veya aksiyon kamerasında bile hayatın içindeki maceraları filme almak için idealdir.
  • 90MB/s okuma, 45MB/s yazmaya varan Class 10 UHS-I U3 hızları1.
  • SD için 512GB ve microSD için 128GB’a varan kapasite2.

Canvas React:

  • 4K video çekimi veya DSLR, aynasız kamera veya akıllı telefon üzerinde çarpıcı seri fotoğraflar çekerken, sizin kadar hızlı olacak şekilde tasarlandı.
  • 100MB/s okuma, 80MB/s yazmaya varan Class 10 UHS-I U3 hızları1.
  • SD için 256GB ve microSD için 128GB’a varan kapasite2.

Kingston Flash Kart Yöneticisi Annette Chan, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yeni ve geliştirilmiş depolama çözümleri üretme konusunda her zaman kararlıyız. Canvas flash kartlar, dayanıklı, depolama kapasiteleri yüksek ve hayatın içinden gelen anıları her yerde yakalamak için hızlı aktarıma sahipler” dedi.

Canvas Flash kartlar, ömür boyu garanti ve efsanevi Kingston güvenilirliği ile destekleniyor. Daha fazla bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hızlar kullanıcı ve cihazlara göre değişiklik gösterebilir.

2 Flash depolama aygıtında listelenen kapasitenin bir kısmı biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır ve bu nedenle veri depolama için kullanılamaz. Bu nedenle, mevcut veri depolama kapasitesi, ürünler üzerinde listelenenlerden daha azdır. Daha fazla bilgi için kingston.com/flashguide adresindeki Kingston’un Flash Bellek Kılavuzu’na gidin.

Kingston’a ulaşmak için:

YouTube: https://www.youtube.com/user/KingstonTechnologyTR

Facebook: https://www.facebook.com/KingstonTurkiye/

Twitter: https://twitter.com/Kingston_TR

Kingston Digital, Inc. hakkında

Kingston Digital, Inc. (“KDI”) bellek depolama ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında dünya lideri Kingston Technology Company Inc.’in Flash bellek iştirakidir. KDI, Fountain Valley, California, ABD merkezli olup 2008 yılında kurulmuştur. Daha fazla bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret edin.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top