Connect with us

Sheryy Style

KIKO Milano’nun Free Soul Koleksiyonu özgür ruhlara hitap ediyor!

Genel

KIKO Milano’nun Free Soul Koleksiyonu özgür ruhlara hitap ediyor!İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, Ross Lovegrove tarafından tasarlanan Free Soul Koleksiyonu ile eşsiz bir deneyim sunuyor.

İtalya’nın lider kozmetik markası KIKO Milano’nun yeni koleksiyonu Free Soul, sınırları aşan bir güzelliğe ilham kaynağı oluyor. Palmiye desenini çağrıştıran tasarımıyla Free Soul Koleksiyonu, Ross Lovegrove’un imzasını taşıyor.

Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon; cilt bakımı ve makyaj ürünlerinin yanı sıra şık aksesuarlardan oluşuyor. Tazeliği ve açık havanın cazibesini yansıtan Free Soul Koleksiyonu, tüm cilt tonlarına uygun makyaj ürünlerini bir araya getiriyor. Güneşin etkisiyle bronzlaşmış görünümü sağlayan bronzlaştırıcı, cilde ışıklı bir zemin hazırlarken; dudaklardaki çarpıcı renkler makyajı zenginleştiriyor. Tırnaklar ise; koleksiyonun ruh halini uyandıran ilkbahar renkleriyle süsleniyor.

Şubat ayında raflarda yerini almaya hazırlanan Free Soul Koleksiyonu’nun sınırlı sayıda üretilen ürünleriyle tanışmak için KIKO Milanı mağazalarına davetlisiniz!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top