Kelebek Stories

” Kelebek, her gün milyonlarca insanın hem bilgi almak hem de kafa dağıtmak için ilgiyle takip ettiği listeleri farklı bir mecraya taşıyor; Instagram Stories! Kelebek, listeleme trendini Instagram’a taşırken...
kelebek_stories
Kelebek, her gün milyonlarca insanın hem bilgi almak hem de kafa dağıtmak için ilgiyle takip ettiği listeleri farklı bir mecraya taşıyor; Instagram Stories!
Kelebek, listeleme trendini Instagram’a taşırken Stories’in fotoğraf ve videoları arka arkaya bir slayt şeklinde kullanıcılara göstermesi ve 24 saat içinde kendini yok etmesi gibi özelliklerinden yararlanıyor. Kullanıcıların hem keyifli vakit geçirmesi hem de bilgi almasını sağlayan listeleri Stories bölümüne yükledikten sonra hesabından da kullanıcılara duyuruyor. Mobilya, dekorasyon ve lifestyle içeriğe sahip listeler hem Kelebek’in takipçileri hem de diğer sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandı.  Bu keyifli listelere göz atmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Kelebek Mobilya’nın Instagram hesabını ziyaret etmek.
https://www.instagram.com/kelebekmobilya/
Kategoriler
Alışveriş

Dikkat Çeken Haberler