Connect with us

Kärcher’den Profesyonel Temizliğe En “Sessiz” Çözüm

Teknoloji

Kärcher’den Profesyonel Temizliğe En “Sessiz” Çözüm


Oteller, ofisler ve hastaneler, profesyonel temizliğe en çok ihtiyaç duyulan yerlerden. Özellikle bu alanlarda temizlik yapılırken ses seviyesinin düşük olması gerekiyor. Alman temizlik devi Kärcher, bu soruna T 15/1 elektrikli süpürgeyle cevap veriyor. Sadece 59 dB (desibel) ses seviyesine sahip, sınıfının en sessizi T 15/1, yüksek emiş gücü ve taşınabilirliği ile profesyonel temizlik gerektiren alanlarda en büyük yardımcı oluyor.

Alman temizlik devi Kärcher, sessiz ve etkili bir profesyonel temizlik arayanların sorunlarına T 15/1 elektrikli süpürgeyle çözüm oluyor. 59 dB (desibel) ses seviyesiyle sınıfının en sessizi T 15/1 elektrikli süpürge, otel, hastane, ofis gibi profesyonel temizlik gerektiren alanlarda emiş gücü ve taşınabilirliği ile de fark yaratıyor. T 15/1’in emiş gücü, gürültü seviyesinde belirgin bir artış olmadan, tutma yerinden kolayca ayarlanabiliyor.

15 litre atık deposuyla kesintisiz temizlik

15 litre atık deposuna sahip T 15/1, bu sayede uzun süreli kesintisiz temizliğe imkan tanıyor. Klasik kağıt filtre torbasından yaklaşık iki kat daha yüksek kapasitesi olan yırtılmaya karşı korumalı filtre torbasıyla sahip T 15/1, filtre kullanımını en aza indirerek bütçeye de katkı sağlıyor. T 15/1, profesyonel temizliğin zorlu koşullarına karşı da oldukça dayanıklı. Kärcher’in sessiz temizlik uzmanı, tüm gövdesini çevreleyen darbeye dayanıklı kenara ve esnek, güçlü bir madde olan poliüretan kabloya sahip. T 15/1, sadece 8 kg ağırlığıyla da ister elde ister temizlik araçlarının arkasında kolayca taşınabiliyor. Döşeme aparatı, detay aparatı, kalorifer fırçası gibi aksesuarlarla tüm temizlik ihtiyaçlarına etkili bir şekilde cevap verebilen T 15/1, tüm aksesuarlarını doğrudan makinenin üzerinde depolayabiliyor. Böylece kullanıcı ihtiyacı olduğunda gerekli aksesuara anında erişebiliyor.

Sınıfının en sessiz profesyonel temizlik uzmanı Kärcher T 15/1 ile ilgili detaylı bilgiye www.kaercher.com/tr/profesyonel/elektrikli-supurgeler/kuru-elektrikli-supurgeler/kuru-vakumlama/t-15-1-13552000.html

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

To Top