Kanepe Tasarımları


Crate and Barrel; Lounge II, Margot, Pennie, Gia ve Petrie kanepeleri ile modernden klasiğe, küçük alanlardan geniş mekanlara kadar tüm oturma odaları için hem konforlu hem de şık çözümler sunuyor

Yaşam alanlarına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, evde keyifli vakit geçirdiğiniz oturma odalarınıza konfor ve şıklık katmak için farklı kanepe tasarımlarını dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuyor. Stilinize ve odanıza uygun kanepeyi seçtikten sonra tek yapmanız gereken uzanmak ve evinizde geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkartmak olacak…

Modern çizgilerle yaratabileceğiniz oturma odaları için

Crate and Barrel, dekorasyonda modern çizgileri tercih edenler için sunduğu üç farklı tasarımla evlerinize şıklık katıyor. Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan Lounge II Kanepe, sade ve modern hatlarıyla ön plana çıkarken krem, kahverengi ve gri renk alternatifleriyle yüzyıl ortasının zengin bukle döşemelerini andırıyor.

Krem ve lacivert renk seçenekleriyle küçük mekanlar için mükemmel bir çözüm olan Margot Kanepe, modern hatları, ince kolları ve rahat minderleriyle oturma odalarınızın vazgeçilmez parçaları arasında yerini alıyor.

2013 British Design Awards’ta İngiltere’nin en iyi tasarımcısı ödülüne layık görülen Bethan Gray tasarımı Pennie Kanepe, tarzı ve işçilik kalitesiyle öne çıkıyor. Küçük mekanların yanı sıra, yeni evlenenler için de ideal bir seçim olan Pennie, beyaz masif meşeden üretilen ve renksiz cila uygulanan ayakları ile de göz dolduruyor.

Klasik ve zarif çizgilere sahip oturma odaları için

Evinizin veya oturma odanızın dekorasyonunda tercihiniz klasik çizgilerden yana ise Gia vePetrie kanepeler sizin için en uygun alternatifler arasında yer alıyor. Gia Kanepe, 1950’lerden kalma kıvrımlarıyla sizi geçtiğimiz yüzyılın ortalarına götürerek odanıza zarafet katıyor.

1960’ların en popüler mobilya stili ise Petrie kanepeyle oturma odalarına geri dönüş yapıyor. Klasik ve kişiye özel duruşu yansıtan kanepe, dik ve derin oturumuna rağmen, düğmeli minderi ile konforla yaslanmayı mümkün kılıyor. Leke tutmayan yeni bir sistemle dokunan koyu renk şık döşemesiyle Petrie kanepe, kollarda süs dikişi detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Crate and Barrel, oturma odalarını konfor ve şıklığı bir arada sunan kanepelerle tamamlamak isteyenleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında.

Previous Retrodan ilham alan tasarım: Melotis
Next Darbe Girişimi Çocukları Nasıl Etkiledi?