Kamufle ve Kerem Akdağ’dan Serbest Atış


Yeni nesil hip hop sahnesinin başarılı isimlerinden Kamufle ve beatmaker Kerem Akdaş redbull.com.tr’nin Serbest Atış projesi için bir araya geldi.

Ayrıntılı bülten ve görseller ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla,

Kamufle ve Kerem Akdağ’dan “Serbest Atış”

Yeni nesil hip hop sahnesinin başarılı isimlerinden Kamufle ve beatmaker Kerem Akdaş redbull.com.tr’nin Serbest Atış projesi için bir araya geldi.

Bir beatmaker ile bir MC aynı stüdyoda buluşursa ne olur sorusundan yola çıkan Serbest Atış video serisinin ilk bölümü redbull.com’da yayınlandı. Kamufle ve Kerem Akdağ’ı buluşturan Serbest Atış, bir beatmaker ile bir MC’nin 4 saat içinde bir şarkı yapma süreçlerini konu alıyor.

Hip hop ile ilkokul sıralarında tanışan ve 2004 yılında amatör kayıtlar almaya başlayanKamufle, 2013’te çıkardığı ilk resmi stüdyo albümü Hayale Daldım ile iyi bir çıkış yakaladı.Karakteristik stiliyle fark yaratan rapper, kısa sürede yeni nesil hip hop sahnesinin öne çıkan isimlerinden biri oldu. Şarkı sözü yazmak konusundaki ustalığı özellikle rap müzik severler tarafından iyi bilinen Kamufle “Serbest Atış” serisinin ilk bölümü için soulful prodüksiyonların sahibi beatmaker Kerem Akdağ ile bir araya gelerek Serbest Atış’ın konuğu oldu. İkili SAE Institute İstanbulda bir stüdyoda buluşarak kendilerine verilen dört saatlik sürede bir şarkı hazırlamaya çalıştı.

Daha önce hiç birlikte çalışmamış bir beatmaker ve bir MC’yi stüdyoda buluşturmayı amaçlayan Serbes Atış projesinin ilk bölümünü www.redbull.com/serbestatis adresi üzerinden izleyebilirsiniz.

Previous Çocuklar İçin Ücretsiz Etkinlikler
Next Cemal Süreya Şiirleri UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde…