Connect with us

Kahhve.com’dan Multinetlilere kahveler yüzde 15 indirimli!

Markalar

Kahhve.com’dan Multinetlilere kahveler yüzde 15 indirimli!


Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up, hayata geçirdiği iş birlikleriyle kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. 1 Temmuz – 31 Ağustos arasında geçerli olacak yeni kampanya ile onlarca çeşit kahve ve demleme ekipmanının bulunduğu satış marketi www.kahhve.com,  Multinetlilere tüm kahvelerde geçerli yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

Multinet Up, mobil cüzdanı MultiPay aracılığıyla yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Kampanya kapsamında, MultiPay üzerinden TATLIPARA kazanan kullanıcılara, ilk kazanımlarının ardından ‘‘Kahveye Dair Her Şey” mottosu ile yola çıkan www.kahhve.com’dan yüzde 15’lik indirim kodu hediye ediliyor.

MultiPay ile fırsatlar dünyası

MultiPay uygulaması ile kullanıcılar hem TATLIPARA noktalarında “Bugün Buradayım!” diyerek yaptıkları harcamalardan ayda 3 yemek değerinde TATLIPARA kazanabiliyor hem de sunulan fırsatları güncel olarak takip edebiliyor. Lider marka iş birlikleriyle kullanıcılarına sürekli kampanyalar sunan Multinet Up, kredi kartından MultiPay aracılığıyla Multinet kartına yükleme yapılabilme özelliği ile de kullanıcılarına birçok fırsattan yararlanma olanağı sunuyor.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

To Top