Connect with us

Sheryy Style

İş ortaklarıyla buluşan Legrand Grup Türkiye, 2017’nin en çok satış yapan bayilerini ödüllendirdi

Markalar

İş ortaklarıyla buluşan Legrand Grup Türkiye, 2017’nin en çok satış yapan bayilerini ödüllendirdiBina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Geleneksel Bayi Toplantısı’nda iş ortaklarıyla bir araya geldi. 150’nin üzerinde iş ortağının katılımı ile Kıbrıs Elexus Otel Resort’da gerçekleştirilen toplantılarda; 2017’nin en iyi satış yapan bayileri ödüllendirilirken, toplantının gündemini Legrand Grup Türkiye’nin 2018 hedefleri ve her markada gerçekleşecek yeni ürün lansmanları oluşturdu.

 

Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Bayi Toplantısı’nı 16-17 Ocak 2018 tarihleri arasında Kıbrıs Elexus Otel Resort’da gerçekleştirdi. Legrand Grup Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın, üst yönetim ve ticari ekiplerin katılımıyla gerçekleşen toplantılara, Türkiye genelinden 150’nin üzerinde iş ortağı katıldı.

 

Legrand, İnform, Estap ve Bticino markalarının 2017 yılı performansları ve gelecek hedeflerinin detaylarıyla konuşulduğu toplantıların gündemini ise Legrand Grup Türkiye 2018 hedefleri oluşturdu. 2 gün süren toplantıların kapsamında bayilere, Legrand’ın son teknolojiyle tasarladığı yeni ürünlerinin tanıtımları da yapıldı. Legrand ayrıca her markada en yüksek ciro yapan ve en iyi çıkış yapan bayilerini ödüllendirdi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top