Connect with us

Sheryy Style

İLKBAHAR/YAZ 2018 MIU MIU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU

Moda

İLKBAHAR/YAZ 2018 MIU MIU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONUMiu Miu denilince ilk akla gelen kavramlar: duygusal, modern, avangart ve kışkırtıcı.

 

1993 yılından bu yana Miu Miu, Miuccia Prada’nın her daim kendini güçlü kişiliğiyle tanımlayan, alternatif bir stildeki vizyonunu temsil ediyor.

 

 

Şık ve güçlü reklam kampanyaları

Miu Miu’nun güçlü kampanyaları en tanınmış fotoğrafçılar tarafından, aralarında Kim Basinger, Drew Barrymore, Maggie Gyllenhall, Chloé Sevigny, Kirsten Dunst, Vanessa Paradis ve Katie Holmes’un bulunduğu dünya çapındaki yıldızlar ile çalışılarak yorumlanır.

 

Moda gösterisinin yeri

Koleksiyonunu deneysel modanın manevi başkentinde sergilemek ve böylece bağımsızlığını daha da vurgulamak için, Miu Miu moda gösterisini Paris’e taşıdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLKBAHAR/YAZ 2018 MIU MIU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU

 

Yeni İlkbahar/Yaz 2018 Miu Miu gözlük koleksiyonu sade vurgular ile parıltılı yansımalar arasında gidip geliyor ve çağdaş feminenliğin en alışılmadık ruhunu ortaya çıkarıyor.

 

Yeni Miu Miu koleksiyonunun gözlükleri stil ifadesinin yeni formlarıyla deneyler yapıyor ve modern zarafeti geleneklere uymayan, kimi zaman umursamaz bir tavırla harmanlıyor. Feminen büyük boy silüetler kıymetli detaylarla, sofistike kontrastlarla, ayrıca şekillerin ve renklerin ince etkileşimleriyle süsleniyor.

 

Geometrik minimalizm, yeni Miu Miu Société defile koleksiyonunda parlak detayların hafifliğiyle buluşarak çerçevelerin sofistike sadeliği ve ustalıkla üretilen lensler arasında ilham dolu bir kombinasyon oluşturuyor.

 

Yeni Miu Miu Manière koleksiyonu, kıymetli inci ve kristal parçalarla zenginleştirilen ironik bir feminenlik hissi taşıyarak büyük ve neşeli şekillerin kaygısız tavrıyla mükemmel bir kontrasta imza atıyor.

 

İlhamını sezonun aksesuarlarından alan yeni Miu Miu Logo koleksiyonu retro silüetlerin ve “pop” detayların yenilikçi karışımı niteliğindeki alternatif bir zarafeti ifade ediyor.

 

 

 

 

 

MIU MIU EYEWEAR

 

 

İlkbahar/Yaz 2018 Miu Miu Société özel koleksiyonu

 

SMU 59T Modeli

Miu Miu Société özel koleksiyonunda yer alan bu güneş gözlüğü, Miu Miu’nun İlkbahar/Yaz 2018 defilesinde ve sezonun reklam kampanyasında öne çıkan bir model oldu. Sade ve minimal çerçeve, kenarsız lenslerin silüetini vurgulayan ince, metal bir yapıdan oluşuyor. Renk paleti lenslerde soluk altın veya çelik tonlarını antrasit, kristal yeşili, gece mavisi, devetüyü, pudra pembesi ve petunya tonlarıyla birleştiriyor; üç çerçeve ise antrasit, kristal yeşili ve gece mavisi lenslerin üst profiline uygulanan siyah, gümüş ve bronz mikro kristal parçalarla bezenmiş göz alıcı versiyonla sunuluyor.

 

SMU 60T Modeli – Société Evolution

Miu Miu Société defile koleksiyonunun sofistike bir evrimi olan bu güneş gözlüklerinin vazgeçilmez metal ön kısmı oval şekilli, kıymetli kristallerle kaplı çift köprüyle zenginleştirilmiş kenarsız lenslerle öne çıkıyor. Soluk altın ve çelik metal çerçeveler; antrasit ve kristal yeşili tek renk lenslerle veya mor ve açık mavi aynalı lenslerle eşleştiriliyor. Metal saplar Miu Miu’nun incelikle işlenmiş logosunu taşıyor.

 

 

 

 

 

Miu Miu Manière özel koleksiyonu

 

 

SMU 52T Modeli

Hafifçe yuvarlatılmış büyük formlu Miu Miu Manière güneş gözlüğünün metal çerçevesi hafif ve ultra feminendir. Büyük lensler ise farklı boylarda inci ve kristallerden oluşan bir katmanla hareket kazanmıştır. Şık, kavisli metal saplar Miu Miu’nun incelikle işlenmiş logosunu taşıyor. Gri inciler ve siyah kristaller veya beyaz inciler ve kristaller ile eşleştirilen, gölgeli kömür veya aynalı mor ve gümüş lenslerle sunuluyor.

 

 

Miu Miu Logo özel koleksiyonu

 

SMU 05T Modeli

Miu Miu Logo özel koleksiyonunda yer alan bu güneş gözlüğünün ana temasını retro vurgular ve “pop” detaylar oluşturuyor. Sezonun aksesuarlarından ilham alan model, üst köşelerde kristallerle zenginleştirilmiş, lenslerle uyumlu renkteki kedi gözü asetat ön kısmı öne çıkarıyor; asetat saplar ise cesur hacimler ve parlak tonlar sergileyip dikkat çekici Miu Miu logosunu taşıyor. Ön kısım, mavi, siyah, kaplumbağa ve pembe saplarla birlikte siyah, beyaz, kaplumbağa ve lal taşı tonlarında sunuluyor.

 

 

Miu Miu Ana Koleksiyon

 

SMU 56T Modeli – Miu Miu Folie Evolution

Miu Miu Folie koleksiyonu şimdi yeniden yorumlanarak yeni bir metal güneş gözlüğü tasarımına sofistike, feminen bir cazibeyle hayat veriyor. Büyük, zarifçe şekillendirilmiş

kenarsız lensler, farklı boylardaki çok yüzeyli bir kristal katmanıyla süslenmiş, koleksiyonun öne çıkan özelliği niteliğindeki özgün kaş hattıyla vurgulanıyor. Lensler Kahve gölgeli altın, kömür gölgeli pembe ve kömür gölgeli gümüş gibi çeşitli aynalı tonlarda ve ayrıca mor gölgeli koyu çikolata, mor gölgeli kömür ve antrasitin klasik tonlarında sunuluyor. Kaş hatları lenslere mükemmel uyum sağlayacak şekilde, ada çayı yeşili, mavi, duman, pembe ve kömürün opal ve kristal efektli tonlarıyla sunuluyor.

 

SMU 58T Modeli – Miu Miu Scenique Evolution

İkonik Miu Miu Scenique koleksiyonunun nadide bir versiyonu. Bu incelikli, ultra ince metal çerçeve, tam anlamıyla özgün bir kreasyon için kaş hatlarına ustalıkla uygulanmış farklı boyutlardaki çok yüzeyli kristallerin yoğunluğuyla aydınlanan büyük boy kenarsız lenslere sahiptir. Miu Miu logosu şık, kavisli metal saplara incelikle işlenmiştir.

 

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top