Connect with us

Sheryy Style

Hotpoint derin dondurucularla yaz sebzelerini saklamanın tam zamanı

Teknoloji

Hotpoint derin dondurucularla yaz sebzelerini saklamanın tam zamanıDört mevsim tazelik vadeden Hotpoint derin dondurucular, sebzeleri yazdan saklayıp kışın aynı lezzetinde yemek isteyenler için en ideal çözümü sunuyor

Hotpoint’in farklı ihtiyaçlara cevap verecek çeşitli hacim ve boyutlarda sunduğu derin dondurucular dört mevsim tazelik sağlarken, tüketicilere yaz sebzelerini mevsiminde saklayarak uzun süre taze tutma ve bu sebzelerle kışlık lezzetler hazırlama kolaylığı getiriyor. Taze domatesler, bamyalar, fasulyeler ve daha pek çok yaz lezzetini kış aylarına taşıyan Hotpoint derin dondurucular, sofraları ziyafete çeviriyor.

Üstün teknolojili dikey dondurucular

Tamamen elektronik kontrol paneli ile dondurucu sıcaklığını daha hassas ayarlayarak gıdaları daha sağlıklı muhafaza eden dikey dondurucular, geniş hacimli çekmeceleri sayesinde mükemmel kapasite çözümü sunuyor ve büyük miktarlarda yiyecek saklanmasını sağlıyor. No frost özelliği ile buzlanmayı engelleyen ve böylece defrost (buz çözme) işlemi gerektirmeyen dondurucular, çevre dostu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Sandık tipi dondurucularda kullanım kolaylığı

Kullanıcı beklentileri doğrultusunda tasarlanan Hotpoint sandık tipi derin dondurucular, gıdaları organize etmeyi çok daha kolay hale getiriyor. 3 kademeli raf sistemi ile sepetler dikey ya da yatay olarak ihtiyaca göre hareket ettirilebiliyor. Modüler sepet sisteminin fonksiyonel yapısı ile en alt raftaki yiyeceklere de en üst kattaki kadar rahat ulaşmak mümkün oluyor. Bu sırada özel menteşe sistemi dondurucu kapağının güvenli şekilde sabit kalmasını sağlıyor ve beklenmeyen kapanmaları önlüyor.

Hotpoint sandık tipi donduruculardaki buz kontrol sistemi sayesinde nemli hava daha soğutucuya girmeden nemini kaybediyor, böylece dondurucunun iç kısmındaki buz oluşumu kontrol altına alınıyor. 4 yıldızlı dondurma sistemi ile gıdalar uzun süre sağlıklı ve ilk günkü tazeliğinde saklanabilirken, hızlı dondurma fonksiyonu gıdaların besin değerlerinin korunmasına yardımcı oluyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top