Connect with us

GRIZI FUTURE 18.1 modeli tüm futbolseverlerin kalbini kazanacak.

Genel

GRIZI FUTURE 18.1 modeli tüm futbolseverlerin kalbini kazanacak.


Genç bir çocukken, çok küçük olduğu gerekçesiyle büyük klüpler tarafından reddedilen Antonie Griezmann, karşısına çıkan tüm engelleri yıkarak başarıya çeviren hayat hikayesiyle, kendi geleceğini kendi yaratan isimler arasında yer alıyor.

Özel üretim olan futbol ayakkabısı GRIZI FUTURE 18.1, sezgileriyle hareket eden ve daima mükemmele koşan Antoine Griezmann’ın dokunuşuyla hayat buluyor.

Bir önceki yıl PUMA tasarımcıları ile bir araya gelen Griezmann, kendisine tüm grafik ve renklendirme üzerinde tam yetki verilmesiyle göz alıcı tasarımını yaratmak için çalışmalara başladı. Tasarımın en önemli dokunuşunu yansıtan unsur ayakkabının üst kısmında görünen özel kamuflajdı. Bunu tasarlarken kendi evinin bulunduğu Macon şehrinin ve tabii ki Fransa’nın eşsiz siluetinden ilham aldı. Ayakkabı, futbolcu her aşağıya baktığında onu harekete geçirmek için dizayn edildi.

Ayakkabının üzerinde bulunan yeni logo, agresif dizaynının yanında “avcı” içgüdüsünü harekete geçirmek için mükemmel bir detay olma özelliği taşıyor. Tamamen kişiselleştirilebilir ilk futbol ayakkabısı olan GRIZI FUTURE 18.1, ayakkabının üst bölümünü bir dantel gibi saran NETFIT teknolojisi sayesinde istenilen şekilde bağlanabiliyor.

Antonie Griezmann bir sonraki oyununda özel üretim olan GRIZI FUTURE 18.1 modelini giyerek sahaya çıkacak. GIRIZI FUTURE 18.1, tüm PUMA sezon mağazalarında ve puma.com’da 899,90TL ile satışa sunulacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top