Connect with us

Sheryy Style

Gitmek istediğiniz yere karar verin gerisini Vizyon Turizm’e bırakın

Etkinlikler

Gitmek istediğiniz yere karar verin gerisini Vizyon Turizm’e bırakınKurumsal etkinliklerin olmazsa olmazlarını üç kategoriye ayıran Vizyon Turizm, bu grupları kurumun markalaşması, kurum kültürünün yaygınlaşması, motivasyon ve verimin artırılması olarak sınıflandırıyor. Tüm iş ortaklarını markalaşma süreçlerinde bir an bile yalnız bırakmayan Vizyon Turizm, sektördeki rakiplerinden kalitesiyle ayrılıyor.

Turizm sektöründe rakiplerinden farklı yönleriyle öne çıkan Vizyon Turizm, yurt içi ve yurt dışı turlarıyla hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Bünyesindeki müşterilerini markalaşma yolculuklarında yalnız bırakmayan Vizyon, müşteri odaklı politikalarıyla farkını ortaya koyuyor.

Çizmeci: “Yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışıyoruz”

Türkiye’deki Mice Turizm’in bugünkü durumunu değerlendiren Vizyon Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çizmeci, Türkiye’deki markaların etkinlikleri için en çok tercih ettikleri mekanlardan bahsetti. Kendilerine gelen markaların toplantıları için genellikle otel salonlarını seçtiklerini dile getiren Çizmeci, farklı amaçlar için farklı mekanları tercih ettiklerini de sözlerine ekledi. Geniş katılımlı kongreler için Haliç Kültür Merkezi gibi yerlerde etkinlik düzenlendiklerini aktaran Çizmeci, gala ve lansmanlarda da açık ya da kapalı mekanları tercih ettiklerini aktardı. Mice Turizm kapsamında yaptıklarına dair başka detayları da ekleyen Çizmeci, en çok tercih edilen toplantı türünün fuar olduğunu ve bu fuarların özellikle şubat, mart, nisan, mayıs ve eylül, ekim, kasım aylarında yoğun olduğunu vurguladı. Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen mekanları da birkaç örnekle dile getiren Çizmeci, son olarak turların fiyatlarından da bahsetti. Yurt içi turlarının 100 TL’den başladığını, yurt dışı turlarının ise 300 Euro’dan başladığını belirten Vizyon Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çizmeci, son olarak müşteri memnuniyetinin her zamanki gibi en büyük öncelikleri olduğunu söyleyerek sözlerine son verdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Etkinlikler

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top