Connect with us

Geberit DuoFresh ile rahatça nefes alın

Dekorasyon

Geberit DuoFresh ile rahatça nefes alın


Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünleriyle sektöre farklı bir bakış açısıyla bakan Geberit, banyolardaki yaşam kalitesini yükseltmeye tüm hızıyla devam ediyor. Kötü kokuları daha yayılmadan önce klozetin içinde doğrudan emerek; banyonuzun havasını her zaman ferah ve temiz tutan Geberit DuoFresh Gömme Rezervuar, banyolarda temiz havanın kapılarını aralıyor.

 

 

 

Geberit, banyolardaki kötü kokuları direkt olarak klozetin içine hapseden DuoFresh ile kullanıcısına ferah bir ortam sunarken, aktif filtre karbon sistemi sayesinde de havayı odaya vermeden önce kötü kokulardan arındırıyor. DuoFresh’in koku alma ünitesi ise kapağın üstündeki bir tuşa basılarak aktive edilebilirken sistemin on dakika sonra kendini otomatik olarak kapatması kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor

 

Banyoda maksimum hijyen sağlamak ve kötü kokuların önüne geçmek için özel teknolojiyle hazırlanan Geberit DuoFresh, banyonuza temiz hava sağlamak için özel olarak geliştirildi.  Kötü kokuları klozetin içinden alarak kumanda kapağında bulunan aktif karbon filtresi sayesinde temizleyerek ortama geri veren sistem, banyolarda havalandırma amaçlı cam açma zorunluluğuna da son veriyor. Pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlayan Geberit DuoFresh Gömme Rezervuar Sistemi, ortamdaki havanın temizlenmesi için camların açılmasına gerek duymuyor. Sistemin özelliği sayesinde kötü kokular dışarı yayılmıyor bu da enerji kaybını yok ederek sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor.

 

Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000’e yaklaşan çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2016 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

To Top