Connect with us

FMV Işık Okulları Kültür Konferanslarının konuğu Onur Öymen olacak

Genel

FMV Işık Okulları Kültür Konferanslarının konuğu Onur Öymen olacakFMV Işık Okulları’nın gelenekselleşen FMV Kültür Konferansları, 17 Ocak’ta Onur Öymen’i konuk edecek. Emekli büyükelçi ve milletvekili Onur Öymen, Türk dış politikasının dünü ve bügününü dinleyecilerle paylaşacak.

FMV Işık Okulları’nın 2014 yılından itibaren düzenlediği ve bugüne kadar dek iş dünyasından bilim insanına, yazardan siyasetçiye kadar bir çok önemli ismi, dinleyicilerle buluşturan Kültür Konferanslarının Ocak ayı konuğu emekli büyükelçi ve milletvekili Onur Öymen olacak.

Abdi İpekçi Barış Ödülü’nün de sahibi olan Öymen, Kopenhag Büyükelçisi, Bonn Büyükelçisi, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı, NATO Daimi Temsilcisi gibi önemli görevlerde bulunmuş, 2002-2011 yılları arasında milletvekili ve siyasi parti genel başkan yardımcısı olarak TBMM’de yer almıştır.

Onur Öymen’in konuşmacı olacağı konferans, 17 Ocak Çarşama günü saat 18:00’de FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü, Sacit Öncel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

4 yıldır kesintisiz süren FMV Kültür Konferanslarına daha önce Edebiyatçı Nedim Gürsel, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Ayşe Kulin, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Ersin Özince, Özden İnönü Toker, Prof. Dr. Şevket Pamuk gibi isimler konuşmacı olarak katıldı.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top