Elbise Modelleri

Zamansız Çizgiler

Bu yaza damga vuran çizgiler, internetin en zengin giyim markası bonprix.com.tr ile moda tutkunlarının gardıroplarında geniş bir yer tutuyor. Plajdan ofis giyimine kadar birçok elbise modelinde karşımıza çıkan çizgiler ile bonprix web sitesinde kadınları zamansız şıklığa kavuşuyor.

Giysilerin tüm havasını değiştiren çizgiler, 2016 yazında, bu kez çok daha belirgin hatlarla karşımıza çıkıyor. Retro, seksi ya da zarif… bonprix.com.tr kadınları, plajdan ofise kadar bulundukları her yerde çizgili elbiseleri ile farklarını ortaya koyuyor.

Her yaşa, bedene ve bütçeye hitap eden bonprix.com.tr’de, bikini ve mayo giymeyi sevmeyen kadınların keyifle suya girebilecekleri
plaj elbisesi 99.99 TL; derin V yaka, etek ucu asimetrik kesim elbise 99.99 TL; dekolteye hoş bir görünüm kazandıran düşük omuzlu elbise 219.99 TL; arkası ipli, derin V yaka uzun penye elbise 119.99 TL; ince ve dökümlü dokusuyla yazlık trendy elbise 79.99 TL; yılın sıcak günleri için stil sahibi bir seçim olan maxi elbise 199.99 TL; baskılı ve düz renk seçenekleriyle fermuarlı elbise 59.99 TL; klapa yakalı, kemerli, çizgili ve tek renk seçenekleriyle business elbise 99.99 TL; seksi ve zarif bir görüntü sunan, çizgi desenli, V yaka mini elbise 99.99 TL’ye satışa sunuluyor.

 

Kategoriler
Alışveriş

Dikkat Çeken Haberler