Connect with us

Sheryy Style

EGE PERLA BAHARI BİRBİRİNDEN RENKLİ KONSERLERLE KARŞILIYOR

Konser

EGE PERLA BAHARI BİRBİRİNDEN RENKLİ KONSERLERLE KARŞILIYORİzmir’in yeni yaşam alanlarından biri haline gelen Ege Perla, baharı rengarenk bir programla karşılıyor. Düzenlediği etkinliklerle her zaman büyük beğeni toplayan Ege Perla’da bu bahar çok eğlenceli geçecek.

Her zevke hitap eden farklı tarzlarıyla müzik severlerin beğenisini toplayan isimleri sahnesinde ağırlamaya hazırlanan Ege Perla’da “Bahar Konserleri” başlıyor.

İki aşk adamı Kürşat Başar ve İlhan Şeşen’i bir sahnede buluşturacak olan Ege Perla’dan 14 Nisan Cumartesi akşamı caz tınıları yükselecek. Söz ve müziği İlhan Şeşen’e ait bestelerin, Kürşat Başar’ın saksafonu ile farklı bir tarzda yorumlanacağı konseri kaçırmayın.

Şarkı yazarı, şair, yorumcu kimliği ve muhteşem sahne performanslarıyla Türk pop müziğin en sevdiği isimlerin başında gelen Yaşar 24 Nisan’da en sevilen şarkılarını İzmirli sevenleri için söylemeye hazırlanıyor.

Ritim profesörü, vurmalı çalgılar ustası Ayhan Sicimoğlu ve topluluğu İstanbul Latin All Stars’ın eğlenceli ritimleri ve en sevilen Latin parçaları 25 Nisan’da Ege Perla’da yankılanacak. Dans ederek keyifli bir akşam geçirebileceğiniz konsere bütün İzmirliler davetli…

Konserler ücretsizdir.

 

Kürşat Başar & İlhan Şeşen

Tarih: 14 Nisan- Cumartesi

Yer:Ege Perla

Saat: 20:00

 

Yaşar

Tarih: 24 Nisan- Salı

Yer:Ege Perla

Saat: 20:00

 

Ayhan Sicimoğlu& Latin All Stars

Tarih: 25 Nisan- Çarşamba

Yer:Ege Perla

Saat: 20:00

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Konser

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top