Connect with us

Dünya Çay Günü

Mutfak

Dünya Çay Günü


Çay tüketiminde dünyada ilk sıralarda yer alan Türkiye’de çay başlı  başına bir kültürü simgeliyor. 15 Aralık Dünya Çay Günü’nü özgün ve yenilikçi çay setleri ile kutlayan LAV, tasarımlarıyla en güzel sohbetlere ve keyifli molalara ayrı bir keyif katıyor.

Çay sunumları için ilham veren LAV Çay Setleri www.lav.com.tr  adresinden de satın alınabiliyor.

Türk toplumunun vazgeçilmezi çay, beraberinde gelen keyifli sohbetler, sevgi, dostluk ve paylaşma duygusu ile adeta bir ritüele dönüşüyor. Her sene 15 Aralık’ta kutlanan Dünya Çay Günü’nü, çay keyfinin en büyük tamamlayıcısı şık çay setleriyle seremoniye dönüştüren LAV, günün her saati içilen çayın sunumuna da farklı bir estetik katıyor. Yanında küçük  atıştırmalıklarla ister kendinize ayırdığınız keyifli molaları, -, ister sevdiklerinizle paylaşacağınız çay sohbetlerini yeni ve şık çay setleriyle zenginleştiren LAV, içinizi ısıtacak bir bardak çayı ve sevgiyi paylaşacağınız bir Dünya Çay Günü diliyor.

LAV’ın günün her saati ve her yerde kendine has sunumuyla vazgeçilmezimiz olan çay keyfine modern ve şık bir sunum katan çay setlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr  adresinden ulaşılabiliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Mutfak

To Top