Dondurma ve Donmuş Tatlılar Eğitimi

Chef’s Table Mutfak Akademisi, dondurma severleri dondurma ve donmuş tatlıların yapımını öğrenmek ve tecrübe etmek için 15-18 Ağustos tarihleri arasındaki 4 gün sürecek keyifli eğitimine davet ediyor. Amerika’dan Avustralya’ya...

Chef’s Table Mutfak Akademisi, dondurma severleri dondurma ve donmuş tatlıların yapımını öğrenmek ve tecrübe etmek için 15-18 Ağustos tarihleri arasındaki 4 gün sürecek keyifli eğitimine davet ediyor.

Amerika’dan Avustralya’ya ülkemizi 20’nin üzerinde ülkede temsil etmiş Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef’s Table Mutfak Akademisi, U düzen uygulamalı eğitim sistemi sayesinde şefi birebir görebileceğiniz, kişi odaklı bir eğitim sunuyor. WACS (Dünya Şefler Birliği) Onaylı akademi, tarif üzerinden değil de uygulama ve teoriyi bir arada veren eğitimi ile sizi bekliyor.

Hint dondurmasından vegan dondurma çeşitlerine, mereng ve pavlovadan parfeye kadar her türlü tadı artık kendi mutfağınızda yaratabileceksiniz.

1. Gün (Pazartesi, 14:00-18:00)

İşe dondurmanın tarihçesinden başlayacak, geleneksel dondurma yapımını öğrenecek ve farklı lezzetlere uygulayabileceksiniz.

Vanilyalı Dondurma (Makinasız), Granita (Lime ve Beyaz Şeftalili, Kavunlu, Karpuzlu veya Çilekli), Ev Yapımı Külah, Kondanse Süt Yapımı.

2. Gün (Salı, 14:00-18:00)

Günümüzde de kullanılan geleneksel methodlar ile evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz farklı lezzetlerde dondurma ve sorbe yapım tekniklerini kavrayacaksınız.

Hindistan Cevizi Sütlü Vegan Dondurma (Matcha Yeşil Çaylı, Lavantalı veya 7 Baharatlı), Yoğurt “Frozen” (Çilekli, Mangolu, Kivili, Kavunlu veya Karpuzlu), Kondanse Sütlü Dondurma (Çikolatalı ve Oreo Parçacıklı, Vanilyalı, Fesleğenli veya Acıbademli), Hint Dondurması Kulfi, Sorbe (Mango ve Çilek, Kavun veya Çarkıfelek)

3. Gün (Çarşamba, 14:00-18:00)

Teknolojik aletler kullanarak profesyonel olarak soft dondurma ve gelato dondurma yapıp, her zaman uygulayabileceğiniz parfe tekniğini farklı sunum alternatifleriyle göreceksiniz.

Soft Dondurma (Kahveli ve Damla Sakızlı), Gelato Dondurma (Rakılı, Vanilyalı ve Oreolu, Beyaz Çikolatalı ve Vişneli veya Karamelli ve Krokanlı), Çikolata Kaplı Çubukta Parfe (Helvalı, Beyaz Çikolatalı, Kahveli ve Portakallı)

4. Gün (Perşembe, 14:00-18:00)

Dondurma ile servis edilen tatlılardan üretip, dondurma hakkında uzmanlaşmış olacaksınız.

Krokan, İsviçre Merengi, Pavlova, Baked Alaska, Dondurma Sosları, Dondurma Çekimleri, Dondurma ve Parfe Sunumları.

Detaylı bilgi için: www.chefstable.com.tr

Maslak Mah. 52.Sok. No:12 Maslak-Sarıyer/İstanbul

0212 258 88 86 info@chefstable.com.tr

Kategoriler
Yaşam

Dikkat Çeken Haberler

 • ANNELER VE ANNE ADAYLARI! GELECEKTEKİ SİZE MEKTUP GÖNDERMEYE HAZIR MISINIZ?

  Arçelik’in gözünde tüm anneler kraliçedir. Anneler günü’nüz kutlu olsun! Anneler ve anne adayları! Gelecekteki size mektup göndermeye hazır mısınız? Bu sayfadan gelecekteki bir güne mektup yazın, hem bugünden geleceği...
 • Çocuklarınızın sağlıklı gelişimine tam destek Çocuk Devam Sütü’nde!

  Neden Çocuk Devam Sütü? Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin...
 • Evcil hayvanlara özel sigorta

  Aksigorta, evcil hayvanlara özel sigortası Pati Sigortası ile ailelerimizin sevimli bireyleri can dostlarımızı güvence altına alıyor. Aksigorta’nın, ev hayvanlarının acil durumlardaki tedavi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, kapsamlı teminatlarla zenginleştirilen...
 • 18 imama gözaltı

  Van merkezli 3 ilde Fetullahçı Terör Örgütü‘ne (FETÖ) yönelik operasyonda 18 imam gözaltına alındı. Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri,...