Connect with us

DAĞLARIN TADI MOUNTAIN HARDWEAR İLE SONBAHAR’DA ÇIKAR!

Moda

DAĞLARIN TADI MOUNTAIN HARDWEAR İLE SONBAHAR’DA ÇIKAR!


Dağcılık , tırmanış ve aktif giyim sektörünün öncü markalarından Mountain Hardwear, Sonbahar sezonunda tüm macera severleri dağların kızıl büyüsünü keşfetmeye davet ediyor. Mountain Hardwear’ın performans odaklı ürünleri ile doğada keyifli ve uzun saatler geçirmek elinizde…

Adrenalin tutkunlarının en yakın dostu Mountain Hardwear, doğanın sert zirvelerinde devrim yaratan teknolojileri ile aktif spor tutkunlarını yalnız bırakmıyor. Yeni sezonda dağcılık, trekking, tırmanış ve tüm açık hava aktivitelerinde üstün performansı garantileyen dayanıklı ve esnek ürün seçenekleri ile Mountain Hardwear, hem açıkhavada hem şehirde en büyük destekçiniz olacak.

 

Sonbahar’da doğanın güzelliklerini adrenalin dolu aktivitelerle yaşamak isteyenlerin tercihi Mountain Hardwear, yeni sezonda da dayanıklı, kullanışlı ve performans yükselten ürünleri ile dikkat çekiyor. Doğada uzun saatler konfor ve esneklik temasından yola çıkan koleksiyonda yer alan Microchill ceketler yumuşak ve esnek yapısıyla tırmanışlarda hareket kısıtlılığına neden olmadan soğuk ve rüzgara karşı siper oluyor.

Yırtılmaya dayanıklı ve esnek Stretchstone gömlekler ise ekose ve oduncu desenleri ile hem performans aktivitelerinde hem de şehirde kullanım kolaylığı sunuyor. Tırmanış tutkunlarının vazgeçilmez ürünü MT6-U pantolonlar sonbahar için özel geliştirilen hafif, streç ve aşınmaya dayanıklı yapısıyla ikinci bir deri görevi görüyor.

Mountain Hardwear, yeni sezon boyunca adrenalinin doruklarda yaşanacağı tüm maceralarınıza ortak olmak üzere aktif yaşam tutkunlarını bekliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

To Top