Connect with us

Sheryy Style

CVK SAFIRA SPA& FITNESS’tan özel avantajlar

Genel

CVK SAFIRA SPA& FITNESS’tan özel avantajlarCVK Safira Spa&Fitness, formda bir hayat isteyenlere bir yıllık üyeliklerde 1 ayı, 2 yıllık üyeliklerde 2 ayı hediye ederken seçilen pakete göre 2 adet masaj hakkı ve 10 ders PT (personal trainer) eşliğinde çalışma ayrıcalığı da sunuyor

 

 

8.500 m2’lik alanıyla İstanbul’un en büyük otel spa&fitness merkezi olan CVK Safira Spa&Fitness, hayatı sağlıklı yaşamak isteyenler için çok özel avantajlar sunuyor. 31 Ağustos sonuna kadar yapılan fitness üyeliklerinde en ‘fit’ ayrıcalıklar spor tutkunlarını bekliyor.

 

Ulaşım kolaylığı, her biri alanında uzman eğitmenlerin yer aldığı, kapsamlı alanları ve ekipmanlarıyla sporseverlerin buluşma noktası haline gelen CVK Safira Spa&Fitness’a dilerseniz yıllık, dilerseniz 2 yıl üye olabilir; seçtiğiniz üyeliğe göre avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 

MASAJ VE ÖZEL DERS HEDİYE

 

CVK Safira Spa&Fitness, formda bir hayat isteyenlere bir yıllık üyeliklerde 1 ayı, 2 yıllık üyeliklerde 2 ayı hediye ederken seçilen pakete göre 2 adet masaj hakkı ve 10 ders PT (personal trainer) eşliğinde çalışma ayrıcalığı da sunuyor. Herhangi bir nedenle antrenmanlara ara vermek isteyenler ise üyeliğini ücretsiz dondurabiliyor.

 

Siz de CVK Safira Spa&Fitness’ın sunduğu çok özel ayrıcalıklarla hem fit olun hem de sağlıklı bir hayata adım atın!

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top