Connect with us

Sheryy Style

COLUMBIA İLE DOĞA MACERALARINA ANNENİZİ ORTAK EDİN

Markalar

COLUMBIA İLE DOĞA MACERALARINA ANNENİZİ ORTAK EDİNOutdoor ve aktif yaşamın gözde markası Columbia ile yaşayacağınız doğa maceralarına annenizi ortak edin! Anneler Gününde, ister şehirde ister doğada annelerimutlu edecek hediye seçenekleri Columbia mağazalarında açık hava tutkunlarını bekliyor.

Spor giyim tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, Anneler Gününde bir hediyeden çok daha fazlasını sunuyor. Annenizle birlikte paylaşacağınız kıymetli anları Columbia konforu ile yaşamak üzere hediye seçeneklerini incelemek için Columbia mağazalarına davetlisiniz.

Columbia, Anneler Günü’nde, doğa maceralarına annenizideortak ediyor.Bir hediyenin çok ötesinde, birlikte keyifli anılar biriktirirken Columbia’nın konfor sunan ürünleri ile anneniz doğanın keyfini yaşayacak.Columbia’nın sıcaktan, rüzgardan ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan ürünleri ile annenize hem sağlıklı ve aktif bir yaşamın hem de birlikte yepyeni maceralara ortak olmanın anahtarını sunacaksınız.

Columbia İlkbahar-Yaz 18 koleksiyonunda yer alan, nemi emerek hapseden Omni-Wick™ teknolojisi ile sıcak günlerde terlemek kabus olmaktan çıkıyor. Pamuklu yapısı ve hafif dokusu ile dikkat çeken ürünler OmniShade teknolojisinin UPF 25 VE 50 koruma gücü ile güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Columbia’nın üstün performans sunan koşu ayakkabısı serisi Columbia Montrail ise patikaları keşfetmeniz için en zor şartlarda test edildi ve onaylandı. Tüm hava ve zemin koşullarına ayak uyduran Columbia Montrail ile hem doğada hem şehirde ayak basmadığınız yer kalmayacak.

Koruyucu ve performans arttırıcı özellikleri ile olduğu kadar aktif yaşam ve spor modasına yön veren tasarımları ile ön plana çıkan Columbia koleksiyonunda yer alan Techlite™ teknolojisine sahip ayakkabılar,mükemmel yastıklamasıyla uzun süreli konfor ve yüksek enerji dönüşü sağlıyor.

Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr web sitesi ve Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top