Connect with us

Çilek’ten yer tasarrufunda bir devrim Selena 3’ü 1 arada ranza

Dekorasyon

Çilek’ten yer tasarrufunda bir devrim Selena 3’ü 1 arada ranzaÇilek, inovatif tasarımlarıyla yaşam alanlarını şıklık ve düzenle buluşturmaya devam ediyor. Küçük alanlardan maksimum verim almayı hedefleyen tasarımlara sahip Selena Genç Odasında yer alan üçlü ranza ile Çilek, yerden tasarruf sağlarken, aynı zamanda yaşam alanlarını şıklıkla buluşturuyor.

Yaptığı tasarımlarla mobilya sektörüne yön veren Çilek, küçük alanlardan maksimum verim almayı sağlayan tasarımlarıyla beğeni toplamaya devam ediyor.

Kompakt tasarım…

Çilek tasarımcıları tarafından tasarlanan Selena 3’lü ranza, istendiğinde arkadaş modülünün eklenmesi özelliğiyle üçlü bir yatağa dönüşüyor. Çilek Selena Ranza, aynı zamanda iki ayrı yatağa ayrılabilme özelliğiyle gençlere kullanım çeşitliliği sağlıyor. Gençler için her şeyin düşünüldüğü ranzada kullanılan alüminyum ve metal, tasarımı sağlamlaştırırken; bu durum olası kazaları engelliyor. Yer değiştiren merdiveni sayesinde her odayla uyum sağlayan tasarım, başuçlarındaki rüstik parçalarla daha şık bir hal alıyor. Yapılan testlerde başarılı olduğu için TÜV Sertifikası alan Çilek Selena Ranza, yaşam alanları için yerden tasarruf sağlarken, sağlam yapısıyla çocuklarınıza dair içinizin rahat etmesini de sağlıyor.

Çilek, bu kullanışlı ranzayı görüp sahip olmak isteyenleri mağazalarına davet ediyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top