Connect with us

Çilek’ten grinin asilliğinden vazgeçemeyenlere

Dekorasyon

Çilek’ten grinin asilliğinden vazgeçemeyenlereOkulların açılmasına sayılı günler kala çocukların ihtiyaçları birer gerekliliğe dönüşüyor. Çalışma masalarının olmazsa olmazı sandalyelerin en güzel modelleri bu yıl da Çilek mağazalarında alıcılarını bekliyor. ‘Düşle’ sloganıyla yola çıkarak düşleri gerçekleştiren Çilek, Soft ve Summer serilerindeki gri renk sandalyelerle hem grinin asaletinden hem de rahatlıktan vazgeçemeyenlere işlevsel iki seçenek sunuyor.

Tasarım konusundaki yeteneklerini aksesuarlarına yansıtan Çilek, okulların açılmasına sayılı günler kala ailelerin en büyük yardımcısı oluyor.

Çocukların odalarında her ihtiyaca yönelik oluşturduğu farklı koleksiyonlarla beğeni toplayan Çilek, Soft ve Summer serisindeki sandalyeleriyle çalışma masalarını gri renkteki şık tasarımlarla tamamlıyor.  Çilek’in Summer koleksiyonundaki sandalye, yüzde 100 polyester ve gri renkteki kumaştan oluşuyor. Oturma ve sırt yerleri farklı yumuşaklıkta süngerlerden oluşan sandalye, kayın ağacından yapılan iskelet ve ayaklarıyla sağlam bir oturuş sağlıyor. Beyaz renge boyanan lake ayaklıklara giydirilen plastik patikler sayesinde kaymayan Summer Sandalye, rakiplerine göre daha güvenilir olmasıyla beğeni topluyor. Çalışma masalarını şıklık ve rahatlıkla buluşturacak bir diğer tasarım da Çilek Soft serisinde yer alıyor. Tekerlekli sandalye tercih edenler için takmatik plastik lastikler eklenen tasarım, yüzde 100 polyester kumaştan oluşuyor. Gri renkteki sandalye nikelaj kaplama metal ayağıyla hareket etme yeteneği sağlıyor. 360 derece dönüş sağlayan mekanizma ve sandalye boyunu ayarlamaya yarayan piston ile Çilek Soft Gri sandalye, kullanıcısını rahatlıkla buluşturuyor.

Çilek, gri renkten vazgeçemeyen herkesi Soft ve Summer serilerindeki sandalyeleri görmek için mağazalarına davet ediyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top